реклама Делікат

У Черкаській області чекають на початок роботи одного з найбільших спиртових заводів України – Косарського.

630_360_1701775627-767


Про це кореспондентові Укрінформу розповів міський голова Кам’янки Володимир Тірон.

“Податкова дала дозвіл підприємству на виробництво спирту. Зараз на заводі відбувається модернізація, триває набір працівників. Думаю, найближчим часом спиртзавод відновить свою роботу. Ми очікуємо на суттєве поповнення бюджету громади”, – сказав Тірон.

У 2021 році держава продала Косарський спиртзавод на аукціоні за 162 млн гривень. Однак гроші від переможця торгів – “агрофірми імені Горького” отримала лише влітку 2023 року. Новий власник не міг почати свою роботу, оскільки в ємностях підприємства зберігався заарештований кілька років тому судом спирт. Його вивезли влітку цього року.

Як повідомляв Укрінформ, ТОВ «Агрофірма ім. Горького» 1 листопада 2021 року перемогло на онлайн-аукціоні з приватизації окремого майна Косарського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», запропонувавши 162 млн грн, що було втричі дорожче від стартової ціни. Однак в подальшому переможець подав позов до суду. Він аргументував це тим, що, нібито, ФДМУ не повідомив потенційних учасників торгів про недоліки майна спиртзаводу, які могли перешкодити переможцю повноцінно використовувати підприємство. 15 червня 2023 року до держбюджету надійшли 194,4 млн грн, в т.ч. 32,4 млн грн ПДВ, від переможця приватизаційного конкурсу з продажу Косарського спиртзаводу.

Фото: talnivska-rda.gov.ua

реклама

Коментарі  

 
0 #2 Перехожий 06.12.2023 13:55
Дивно, що держава в особі фонду держмайна не знала, що у такому вигляді завод не можна продавати. Але видно всім пофіг. Але півтора року приймати рішення про вивіз арештованого спирту це вже занадто.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Таки так! 05.12.2023 17:14
Пам'ятаю, пам'ятаю горького! Великий був аграрій-хлопкороб. На його працях, при совкові масово вирощувались великі врожаї вати. Зрозуміло, що й агрофірма з таким потужним предком не пропаде!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100