реклама

реклама Делікат

реклама

Колишній голова Черкаської обласної державної адміністрації, а нині єдиний представник помаранчевої «Нашої України» в Черкаській обласній раді Олександр Черевко відзначатиме завтра річницю Помаранчевої революції в колі екс-Президента Віктора Ющенка.

Фото з сайту sumno.com

Фото з сайту sumno.com


Про це Олександр Черевко повідомив у коментарі «Прочерку».

– Хоч завтра і робочий день, проте ми відзначимо це свято. Я буду в колі Віктора Андрійовича. Ми з ним сьогодні говорили по телефону. Вважаю, що День Свободи, свято, що відзначається 22 листопада, не можна забувати. А сьогодні воно набирає особливої актуальності, – зазначив Олександр Черевко.

Він також повідомив, що вже другий рік живе і працює в Києві. Там і святкуватиме.

Нагадаємо, що свято – День Свободи – було встановлено 19 листопада 2005 року указом президента Віктора Ющенка.

30 грудня 2011 року президент Віктор Янукович підписав указ, згідно з яким 22 січня визначено як День Соборності та Свободи.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #10 Читач 22.11.2012 15:17
Як же всім муляють Ющенко і Черевко! І тоді не такі були, і навіть зараз в усьому винні! Оці теперішні, що через коліно ламають – ці нормальні, вони й керують добре — життя ж яке стало легке та приємне, просто всі як у раю! А в усіх наших бідах, звичайно, винні тільки Ющенко з Черевком. Вся країна, бідна, трудилася, а вони вдвох усе взяли і розламали, бач які потужні люди! За кожного персонально проголосували, за всіх все вирішили – навіть за тих своїх "соратників", які пішли служити новій владі. А бути по-людськи порядним — це ж взагалі позорно! Як же це — люди багато років, незважаючи ні на що, підтримують добрі стосунки! це незрозуміло. От як павуки в банці — оце воно, це всім близько.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Черкасець 22.11.2012 15:08
Прикольный фильмец
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7CaZ6_LKpX4
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Смайл 22.11.2012 12:45
А я могу их понять.Оба на свободе- это счастье. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Обізнана 21.11.2012 22:18
Разом обговорюватимут ь написання спільних мемуарів на тему "Як талановито просрати все" ;-) Тут обом є що згадати! :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Стріха 21.11.2012 19:45
а нехай той Черовко на своїй підкові святкує!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 Новый Гость 21.11.2012 19:33
Да,да где это он его нашел???
На пасеке???
Что он собрался праздновать???
Как Юлька им революцию устроила, а он рот разевал???.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Степ 21.11.2012 19:10
[quote name="Ужасть"]Еще одно подтверждение того, что так называется опозиция за душой не имеет ничего конструктивного , окромя воплей "банда и бандыты" :-)

Цікаво, з якого це часу Ющ із Черевками опозицією стали? Ющ перший посібник нинішнього гаранта, виклався по максимуму щоб із рук в руки.А вся Черевкова команда, ну хіба-що за невеликим виключенням успішно будують нову-стару Черкащину аж пар з попи йде. Щось Ви мабуть переплутали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Богун 21.11.2012 18:21
Черевко мабуть не читає газет і не вкурсі, що Юща шукає весь Київ, бо той хутко зник, одні з "кола" кажуть працює, іші ті шо трохи надрізані кричать про гвалт, зникла буцімто партійна каса? Хм.?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #2 Ужасть 21.11.2012 18:15
Еще одно подтверждение того, что так называется опозиция за душой не имеет ничего конструктивного , окромя воплей "банда и бандыты" :-)

«Я лично даже в тюрьме чувствую, что страна изменилась. Я чувствую, что люди готовы к Майдану, ЕСЛИ они увидят лидера и понятный для них ПЛАН новой страны. Я уверен, что украинские интеллектуалы ДОЛЖНЫ ДАТЬ ТАКОЙ ПЛАН», - подчеркнул Луценко.
Я уверен, что мы должны ПОСТРОИТЬ ПЛАН новой страны, где не олигархи будут определять экономику и политику, а избиратели будут голосовать за свое будущее», - добавил он («Главком» 21.11.2012).

А пока так... избирайте, будем волать как резаные. Гудеть будем как пчелы, но меда народ не дождется, как не дождался в период 2004-2010 годов
:lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #1 Хм... 21.11.2012 18:04
Неужто Ющенко настолько разросся, что может сам теперь создать "коло", да еще такое, в которое поместится Черевко???