реклама Делікат

Форум демократичних сил, започаткований кандидатом в нардепи по округу №194 Миколою Булатецьким, шукає приміщення. Про це сьогодні на сесії Черкаської міськради повідомив сам Микола Іванович, виступаючи як депутат міськради.


Микола Булатецький нагадав, що з самого початку Форум планували проводити щосуботи в актовій залі обласного краєзнавчого музею.

– Проте влада в особі голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба зробила всі можливі кроки, щоб ми там вже не проводили Форум, – зазначив Микола Булатецький і попросив допомоги в міського голови Черкас Сергія Одарича у вирішенні цього питання.

Депутат також роздав колегам партійні газети «Твоя Батьківщина», «Дзвін» та журнал «Країна», попросивши присутніх ознайомитися з публікаціями про нього у цих ЗМІ, де є і програма кандидата, і його виступи.

– Також прошу вас дати оцінку фальшуванню виборів Черкас та надати допомогу в правовій оцінці цих явищ, – сказав Микола Булатецький.

Він також розгорнув велике полотно з фотографіями, де були зафіксовані баталії перед ОВК №194. Як відомо, саме Микола Булатецький набрав найбільшу кількість голосів в цьому окрузі, однак ЦВК зарахувала цей округ до «проблемних», призначивши там перевибори.

Детальніше дивіться ВІДЕО.


У зриві виборів в окрузі Микола Булатецький також звинуватив голову облдержадміністрації Сергія Тулуба.

– Але я не та людина, яка зупиняється. Саме Тулуб віддавав усі команди і я це доведу! Я достукався і до сім’ї президента, до міжнародних організацій і знайду тих, хто фальсифікував вибори на Черкащині, – запевнив Микола Булатецький. – От чому знищили в центрі міста Черкаси ялинки? Тулуб хоче помститися черкащанки (за голосування на виборах – ред.). Подивіться, що Тулуб зробив з генералом Гвоздем (Віктор Гвоздь – начальник МНС області – ред.)? Що Тулуб зробив з нардепом Савченком, лікарем Парамоновим, депутатом міськради Отрешком на нинішніх виборах? Це ж сором! Вас просто принизили! Піднімайтеся з сесії і йдіть до Тулуба! Поясніть йому, що треба звідси їхати негайно!.. І не кажіть мені, що Булатецький ненормальний! Це брехня! Булатецький сповнений гнівом!

Депутат Ніна Набокіна після безкінечних спроб мера Сергія Одарича зупинити Миколу Булатецького й собі спробувала заспокоїти його, назвавши Булатецького «Колею».

– Я вам не Коля, а народний депутат Микола Булатецький! – відрубам Микола Іванович.

– Отримаєш мандат, будеш народним депутатом, – не вгавала Набокіна.

– Для мене головне мандат народної довіри! – заявив Булатецький і під оплески опозиційних депутатів покинув трибуну.

реклама

Коментарі  

 
-2 #23 Делишки... 23.11.2012 15:49
К.....а, бросай дурней заниматься Ждем тебя на выборах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #22 асенізатор 23.11.2012 13:21
Не всіх ...............війна згубила... Булатецький. нажаль, не топиться, .................... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Сергій з Кривалівки 23.11.2012 13:12
"... Остыньте, граф!..." Не уподіблюйтесь Н.Набокіній - відомій хамці та плебійці, якщо дійсно маєте шляхетне походження...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #20 Граф 23.11.2012 11:06
Цитую Избиратель:
;-) name="Граф"]Цитую Избиратель:
Булатецкий вчистую победил на выборах.

Откуда Вы знаете? Я Вам не верю.

Судя по выбраному нику, Вы верите только в собственную гениальность. Зайдите на сайт ЦИК и посмотрите "Результаты", если не следите за событиями, происходящими в городе
На сайте ЦВК я вижу, что на 194 округе "неможливо встановити результат". А события, которые происходят в городе- вернее, которые не происходят- а именно - народное возмущение - как раз и свидетельствуют о недоверии народа к обьявленому Булатецким результату.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #19 Ратуша 22.11.2012 22:17
Погодьтеся, що він озвучує публічно те про що кажуть всі, впершу чергу місцеве оточення Тулуба.
Такого нашестя калабродства та інтриг Черкащина ще не знала, доходить до того, що землякам соромно дивитися в очі один одному.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Ольга 22.11.2012 21:24
[quote name="5+"]Булатецький рветься до ВР... мабуть думає, що там публіка більш вдячна і краще сприйматиме його революційні гасла. Бо в Черкасах він вже піднадоїв.[/quotА
А одаричі з тулубами Вам ще не надоїли?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 Johnny 22.11.2012 21:21
Странный заголовок. Поперли... Желтеем что ли помаленьку? Да, Прочерк? Наблюдается сильный крен в сторону синей ПРозаики. Хотя понимаю, пожарные инспектора у нас инквизиторы еще те, кого хочешь запугают.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #16 koment 22.11.2012 20:50
Микола Іванович, як будете відстоювати директора музею (ой! вже не директора)?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Nazar Obidzinski 22.11.2012 20:44
Цитую Экспонат:
Фиг с ним, с форумом.Но похоже, что скоро у нашего музея будет новый директор.

Принаймні старого вже звільнено. http://procherk.info/news/7-cherkassy/11566-zvilnili-kerivnika-oblasnogo-muzeju
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 О.ЧУПРИНА 22.11.2012 18:55
Цитую 5+:
Булатецький рветься до ВР... мабуть думає, що там публіка більш вдячна і краще сприйматиме його революційні гасла. Бо в Черкасах він вже піднадоїв.

Можна по різному відноситися до Миколи Булатецького,ал е ж черкащани обрали саме його народним депутатом України.Якщо ми поважаємо наших земляків, які висловили недовіру нинішній владі,якщо поважаємо самих себе,не потрібно писати таких коментарів.Не тільки про Булатецького зараз іде мова,не в Булатецькому корінь зла,а в байдужості багатьох наших співвітчизників . Нас вважають безмовним бидлом,а ми не помічаємо.Нам плюють в обличчя,а ми за це дякуємо.Хто ми тоді?