Мобілізаційні заходи в Україні мають бути жорсткішими. Таку думку висловив командир Бригади Черкаської ТРО Анатолій Стуженко в ефірі програми «Четверта влада» на телеканалі ВІККА.

За його словами, в Україні чимало чоловіків вже два роки воюють, а решта – сидять вдома, лежать на дивані, ходять в спортзали, тримають «економічний і спортивний фронти». У той час, як в росії мобілізація триває і там ці заходи досить жорсткі.

733e1cdab6643a96ae76d55de6441191

«Візьміть до прикладу окуповані території. Як тільки чоловіки на цих територіях отримали паспорт рф, то їх одразу мобілізували. І так і тут буде, якщо росія прийде на нашу землю. Ті, хто зараз відсиджується і каже, що це не наша війна, завтра стоятимуть в строю армії рф і йтимуть на Польщу чи Німеччину», – зазначив Анатолій Стуженко.

Він заявив, що в законодавчих актах про мобілізацію зазначено, що це питання не лише ТЦК. Територіальні центри комплектації мають вести облік. В мобілізаційних заходах задіяні і голови ОТГ і керівники підприємств. ТЦК має голові ОТГ довести скільки людей той має привезти і він має привезти. А вже на ВЛК визначають придатний чи не придатний. Надалі визначають, в якому військовому підрозділі може служити мобілізований.

«Наприклад, у людини поганий зір, то він не буде на передній лінії, але він може бути радистом чи звязківцем», – зазначив Анатолій Стуженко.

На його переконання, служити у війську мають всі.

реклама

Коментарі  

 
0 #19 вася 02.02.2024 12:21
Цитую Степан:
Цитую вася:
"ходять в спортзали,"- проклятые качки!, это же они во всем виноваты, все разворовали?
хорошее переключение внимания..
лично для Анатолия- спортзалы уже пустые, кого он там будет забирать?

не тільки спортзали - поїдьте у села, там людей (чоловіків) вже нема. всі або в окопахь або на цвинтарі з прапором.

на жителей сел переключать внимание как-то неудобно, а вот "качки" в спортзале - это оно! Это они, проклятые во всем виноваты, во всех проблемах...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #18 Степан 31.01.2024 14:48
Цитую Петрович:
Цитую вася:
«Наприклад, у людини поганий зір, то він не буде на передній лінії, але він може бути радистом чи звязківцем», – зазначив Анатолій Стуженко.- занавес..
итак берем мужика 50 лет, который нифига не видит и еще у него гипертония...
и даем ему рацию!!!- офигенный радист получится!!

Прочитавши це згадав радиста Морзе із серіала "Круте піке" та й подумав як сліпий радист із окопа звязок триматиме?

головне, щоб вуха й пальці були цілі, а очі зв'язківцю не потрібні
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #17 Степан 31.01.2024 12:49
Цитую вася:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #16 Андрій 02.01.2024 12:14
[quote name="Мобілізація сьогодні"], як і завтра, якою б жорсткою вона не була, вже ніколи не зачепить гламурних та підгламурних, мажорів та підмажорчиків, депутатських личинок, а вже й личинок голів громад, криптовалютчикі в,....
Ти закінчив себе виправдовувати? всі такі п*си, а я дартаньян, тому далі сидітиму у жінки під спідницею. То чим ти кращий від тих кого критикуєш, відсутністю бабла і зв'язків?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-18 #15 Олександр 02.01.2024 11:27
Цитую вася:
«Наприклад, у людини поганий зір, то він не буде на передній лінії, але він може бути радистом чи звязківцем», – зазначив Анатолій Стуженко.- занавес..
итак берем мужика 50 лет, который нифига не видит и еще у него гипертония...
и даем ему рацию!!!- офигенный радист получится!!
якщо ти такий х*вий воїн то жінку свою відправ, хай за тебе воює, а ти чмошнік одівай фартушок і чекай її вдома.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 Надежда 02.01.2024 00:20
Если хотите выиграть войну, значит идите воевать. А если нет- тогда вы пособники России и лично Путина. Так что хватит возмущаться, автомат в руки и в окопы!
Или пора эту войну заканчивать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #13 Баба і Кіт 01.01.2024 22:58
Ще один адепт секти "воюватимуть всі"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #12 З бугра 01.01.2024 13:06
Цей командир бреше як і більшість кар'єристів-погонників.
І далі брехатиме, допоки їх відповідальніст ь не буде прописана законодавчо.
А от так званий "закон" про безправну повинність солдат вони родили миттєво ("дякуючи" Залужному).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 Петрович 01.01.2024 12:31
Цитую вася:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #10 вася 31.12.2023 22:49
«Наприклад, у людини поганий зір, то він не буде на передній лінії, але він може бути радистом чи звязківцем», – зазначив Анатолій Стуженко.- занавес..
итак берем мужика 50 лет, который нифига не видит и еще у него гипертония...
и даем ему рацию!!!- офигенный радист получится!!