реклама
реклама

За серійним номером правоохоронці з’ясували, що водійське посвідчення належить іншій людині. Документ вилучили, за фактом підроблення відкрили кримінальне провадження.

416894354_771808844990406_4364336758920273503_n

У Монастирищі поліцейські реагування патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль ВАЗ-21150. За кермом автомобіля перебував 23-річний черкащанин. Під час перевірки документів на право керування транспортним засобом поліцейські виявили посвідчення водія з ознаками підробки.

Дізнавачі за цим фактом відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України. Йдеться про використання завідомо підробленого документа. Вилучений речовий доказ направили на експертне дослідження.

Санкція вказаної статті визначає покарання у вигляді штрафу до 850 грн., або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

Про це повідомляє поліція Черкащини.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100