реклама

реклама Делікат

реклама

Уже понад 200 внутрішньо переміщених на  Черкащину жінок долучилися до освітнього проєкту «ЗМІСТ», який реалізовує ГО «Нові українські наративи». Проєкт покликаний дати нові знання жінкам ВПО, які зазнали втрат через війну та/або чекають чоловіка з війни. Усього автори проєкту пропонують переселенкам шість навчальних курсів. Як бонус – унікальна можливість взяти участь у воркшопах відомої української психологині Катерини Гольцберг.

Ірина Ліпинська нині живе на Черкащині. Каже, що освітній проєкт «ЗМІСТ» спонукає її рухатися вперед.

– Корисна і цікава інформація, змістовні слайди, харизматичні доповідачі. Дякую спікерам, які допомагають відновити віру в себе, спонукають йти вперед, – ділиться враженнями пані Ірина.

зміст2

Навчальні курси деякі учасниці називають подарунком – адже участь у них для жінок ВПО абсолютно безоплатна. Головне, кажуть, організатори, – бажання. Навчатися можуть усі, хто підпадає під категорію учасниць проєкту та заповнили анкету

– Ми ретельно добирали теми і спікерів – найкращих експертів та експерток країни, які надають ті знання, які наші учасниці можуть застосовувати на практиці.  Так само стараємося зробити навчання для учасниць зручним, тому навчання здебільшого відбувається онлайн, а для тих, хто не змогли долучитися до прямих ефірів, є записи на закритому ютуб-каналі. Після прослуховування воркшопів та короткого тесту – учасниці отримують електронні сертифікати про проходження курсу. Ми раді, що до наших курсів долучилися вже 1300 жінок з областей, у яких ми оголосили набір. Але найбільше нас, звісно, тішать схвальні відгуки учасниць – говорить президентка ГО «Нові українські наративи» Любов Правдіна. – Зустрічі з психологом Катериною Гольцберг, унікальне онлайн-ком'юніті, в якому можуть спілкуватися учасниці – намагаємося зробити все, аби створити для цих жінок комфортне і максимально корисне середовище.

За бажанням учасниці можуть опанувати один або кілька навчальних курсів з тем: лідерство; продажі; фінанси та бухгалтерський облік; управління проєктами; основи цифрової та інформаційної гігієни; комунікації. Прямі ефіри перших трьох модулів уже завершені. Організаторки запрошують до участі наживо у наступних трьох курсах, які стартують вже незабаром. Тривалість одного курсу – до 3 тижнів.

Набір учасниць до освітнього проєкту «ЗМІСТ» триває! Подробиці на сайті

Ініціатива впроваджується за технічної підтримки ООН Жінки в Україні @unwomenukraine та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) @wphfund, гнучкого і оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100