реклама

реклама Делікат

реклама

Дмитро Сивак із родиною — дружиною Оленою, двома доньками і вірним псом — переїхали в Шполянську громаду після початку повномасштабної війни із Херсона. Це люди, які мають величезну силу духу, по-справжньому незламні характери, надзвичайно цікаву життєву філософію. Далі мова піде про непересічну особистість, яка внесла яскраві кольори й позитивні емоції в будні наших дітей.

Про Дмитра Сивака юні шполяни дізналися із відкриттям 8 серпня минулого року мотузкового парку в місцевому парку дитячого дозвілля. Цієї події чекали з нетерпінням і діти, і дорослі. Упевнено можна сказати, що такий вид відпочинку здобув велику кількість прихильників. Діти, переборюючи страх і невпевненість, навчалися долати різноманітні перешкоди, тримати рівновагу під уважним керівництвом і пильним спостереженням власника мотузкового парку та його дружини.

419025214_397039759664313_5475074627049679798_n

Ця розвага виявилася настільки популярною, що згодом виникла ідея створити відповідний гурток. З початку 2023-2024 навчального року в КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради ОТГ розпочало роботу саме таке дитяче об’єднання «Юні туристи» під керівництвом Дмитра Сивака. Він сформував групу дітей (приблизно 20 осіб) і регулярно проводить з ними тренування з альпінізму. З нового 2024 року збільшилася кількість годин для занять, гуртківців також стало вдвічі більше, що свідчить про зростаючий інтерес до цієї справи. Молодь отримує навички мотузкової техніки, навчається елементам альпінізму, скелелазіння, роботі зі страховкою тощо. Крім того, невтомний і завзятий викладач організовує для своїх підопічних цікаві туристичні походи, велопробіги, під час яких діти мають можливість відпочити, набратися нових, цікавих вражень, поспілкуватися між собою, а це у наш час така рідкість, адже живе спілкування впевнено витісняють різноманітні гаджети.

Не дивлячись на те, що нині зима, гурток продовжує свою роботу. Дмитро власноруч обладнав робочу зону для скелелазіння у спортивній залі Шполянського ліцею № 1 і проводить заняття там.

Юні туристи дуже люблять свого керівника, завжди з нетерпінням чекають наступного тренування чи походу, і це зрозуміло, адже він створює для дітей неймовірні емоції, цікаве, корисне, змістовне дозвілля. Така тісна взаємодія відбувається тому, що Дмитро, у свою чергу, самовіддано закоханий у свою справу: він горить новими ідеями, планами, мріями, надихається вихованцями, які також щоразу дарують йому щирі посмішки, позитив і нестримну дитячу енергію та допитливість.

Талановитий, креативний і невтомний викладач ніколи не сидить на місці, адже рух — це життя. Він не спиняється на досягнутому, увесь час планує й досягає запланованого.

Шполянська міська рада об'єднаної територіальної громади

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Аза Ян 14.01.2024 12:41
Великолепная идея! Но она срочно требует своего развития. Педлагаю: плотно застроить всю Шполу высотками по типу Бурдж-Шполафа, на базе которых и устроить серьёзные скалодромы с различными степенями сложности высотколазания. Надо торопиться. Спрошу у своего Партнёра о возможности финансирования проекта такой застройки, пока идёт война. Потом может быть поздно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100