реклама Делікат

24 січня 2024 відбулося перше в поточному році засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Черкаській ОВА, в якому взяли участь представники громад районів Черкаської області.

Питання порядку денного:

Звіт про стан виконання роботи за 2023 рік та узгодження Плану роботи координаційного центру на 2024 рік.

Розгляд стратегічного Плану Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Черкаській обласній державній адміністрації на 2024 – 2025 роки.

Забезпечення прав дітей із числа ВПО на здобуття дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти.

Керівники робочих груп Координаційного центру інформували про стан виконання роботи за 2023 рік та затвердження плану роботи координаційного центру на 2024 рік.

422320857_378212534939154_42274788851188385_n

У межах роботи Коордцентру було розроблено та запроваджено онлайн-платформу для ветеранів та їхніх рідних «Черкаський вимір», створено обласну комплексну програму підтримки ВПО на період 2023-2025 років, у якій окремим розділом передбачено працевлаштування. Також у межах реалізації ініційованої Першою леді Оленою Зеленською Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», проведено «Форум ментального здоров’я» на якому, зокрема, презентовано напрацювання громадських організацій з питань ментального здоров’я.

Центр складається з шести робочих груп: група з роботи із внутрішньо переміщеними особами; група з роботи із ветеранами, військовослужбовцями та членами їхніх родин; група з питань ментального здоров’я; група з питань швидкого реагування на надзвичайні ситуації; група з питань соціального захисту пільгових категорій населення; група з питань дітей, багатодітних родин, молоді.

Про це інформує Черкаська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, фахівці якої представлені майже в усіх робочих групах

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100