реклама

реклама

Віце-спікер Парламенту Микола Томенко інтуїтивно відчуває, що звільнення голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба не дуже ймовірне, не дивлячись на те, що область не проголосувала як слід за партію влади. Про це Микола Томенко повідомив сьогодні на прес-конференції.


– Сергій Тулуб же в долі з Президентом по мисливських угіддях і різноманітних заповідниках. Тобто дуже важко Президенту конфліктувати з Тулубом і думаю, що губернатор це активно використовує на зустрічах. І друга причина в тому, що ніхто не хоче бачити Тулуба в Києві. Я не зустрів жодного живого міністра чи заступника міністра, хто б сказав, що було б добре, якби Тулуб повернувся в Київ, – зазначив Микола Томенко. – Усі в Києві радіють, коли Тулуб не виїздить за межі області. Як каже один мій знайомий в Києві: «У нас тут своїх пилососів достатньо».

Микола Томенко наголосив, що все-таки Президент України Віктор Янукович побоїться знімати з посади Сергія Тулуба.

Назвавши результати голосування за партію влади на виборах до парламенту по Черкащині негативними, Томенко разом з тим позитивно оцінив результати голосування за опозицію за списками.

– Нагадаю, що на місцевих виборах «Батьківщина» набрала більше 17-ти відсотків, а зараз 37,78%. Тобто, навіть враховуючи сотні так званих доуточнених протоколів, підкупів і таке інше, ми зросли в підтримці на 20%. Якщо додати інші політичні сили, крім Партії регіонів, то виходить, що три четвертих жителів Черкащини не довіряють Азарову, Тулубу і всім разом взятих. Тож якби представник «Батьківщини» був в області на керівній посаді, ми б його на наступний день евакуювали: вислали в Пекарі вертоліт і забрали всі манатки, – пожартував Микола Томенко. – І думали б, кого іншого поставити на голову облдержадміністрації. Зрозуміло одне: поки на посаді голови Черкаської облдержадміністрації сидить Сергій Тулуб, Віктору Януковичу на президентських виборах тут немає чого робити.

реклама

Коментарі  

 
0 #17 геракл 10.12.2012 15:16
Поддерживаю Вас, Александр Александрович!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Це так 04.12.2012 16:12
Тулуб вигідний усім кого не влаштовує Янукович.
Опозиції, тому що обнуляє електорат Партії регіонів.
Регіоналам яким вже втомилися від Януковича і їм на руку остаточне знищення рейтингу Президента.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Фея 04.12.2012 15:44
ЭТО ТРОЛЛЬ!!!! Гони себя .......

Фі,як негарно так писати... ви мабуть уже великий, а ще в тролів вірите.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Аналітик 04.12.2012 15:36
Цитую кипятков:
Цитую Аналітик:
Цитую Просто людина:
Цитую Новый Гость:
Народ понял, что его ждет от правления такого героя.
Капец.

Звання Героя люди отримували за мужність і пролиту кров, а наші *ЕРОЇ - за дерибан країни, набиття своїх карманів і... гидко перелічувати!

Слава Богу, уже не ті часи, щоб це звання отримувати за пролиту кров. Звання Герой України — державна нагорода України, найвищий ступінь відзнаки в Україні, що присвоюється громадянам України за здійснення визначного геройського вчинку або визначного трудового досягнення.
От Ви щовечора вмикаєте світло і не замислюєтесь, кому Україна завдячує енергетичною незалежністю. Ви б погуглили, тоді б не обливали брудом ні звання, ні людину, яка його носить.

ЭТО ТРОЛЛЬ!!!! Гони себя .......

Лише після вас, шановний...
До речі, ви тролями називаєте усіх, чия думка суперечить вашій?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 кипятков 04.12.2012 15:12
Цитую Аналітик:
Цитую Просто людина:
Цитую Новый Гость:
Народ понял, что его ждет от правления такого героя.
Капец.


ЭТО ТРОЛЛЬ!!!! Гони себя .......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Kaput 04.12.2012 13:58
Як нам співчувають ті,хто колись знав Тулуба!!!!
Жодного разу не зустрічав людини,яка позитивно говорила про нього.ЖОДНОГО.
Рідкісний фрукт і терпіти нам його довго.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Дежавю 04.12.2012 11:48
Медведчук уже приехал??? А ведь ждали с дня на день... http://progolovne.ck.ua/archives/22109 Даже сумму, которую он привезти собирается пытались предугадать ;) А теперь, оказывается сам Президент уж оставить Тулуба тут хочет...Вернее, как сказал Томенко, "побоится снять". Ну теперь все ясно: Президент даже боится))) Куда уж Медведчуку соваться? :-*
Ждем очередных анекдотов от оппозиции)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 Аналітик 04.12.2012 11:01
Цитую Просто людина:
Цитую Новый Гость:
Народ понял, что его ждет от правления такого героя.
Капец.

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 Просто людина 04.12.2012 09:39
Цитую Новый Гость:
Народ понял, что его ждет от правления такого героя.
Капец.

Звання Героя люди отримували за мужність і пролиту кров, а наші *ЕРОЇ - за дерибан країни, набиття своїх карманів і... гидко перелічувати!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Партія регіонів 03.12.2012 20:13
Цитую Томенко:
поки на посаді голови Черкаської облдержадмініст рації сидить Сергій Тулуб, Віктору Януковичу на президентських виборах тут немає чого робити.

На жаль це так.