реклама

реклама

Наприкінці сьогоднішньої сесії депутати ЧМР розглянули преміювання міського голови Анатолія Бондаренка.

8b55e48fcf9baf54778ca6424530ca88

Про це інформує «ВиЧЕрпно».

Секретар міськради Юрій Тренкін наголосив, що він зобовʼязаний вносити такі зміни попри відмову міського голови від премії.

Також він зазначив, що Анатолій Бондаренко отримав заробітню платню за грудень у розмірі близько 17 тисяч гривень. У разі ухвали цього рішення заробітна плата становитиме 80 тисяч гривень.

Віктор Євпак запропонував встановити премію до кінця каденції Анатолія Бондаренка 1 %. Проте за таку пропозицію депутати не голосували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати проголосували за щомісячну премію меру в розмірі 250%

реклама

Коментарі  

 
-4 #8 Кирилл 02.02.2024 17:57
Гайз - я тут новенький
Підкажіть, кого маємо х..есосити?
Щось так важко зрозуміти на кого гнати
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 за майбутнє 02.02.2024 08:27
дякуємо упирям-поперєднікам за створення "ефективної" системи самоврядування ,яка стала кишеньковою для місцевих бариг і братви
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Лисянка 01.02.2024 23:09
"В Черкасах депутати міської ради разом з мером Бондаренко розіграли черговий спектакль.
Наприкінці минулого року контрольовані мером депутати внесли проект рішення про встановлення меру щомісячної премії в розмірі 400% від окладу." ЄвроМайдан, соцмережа Х

Так тримати!Толю, ти кращий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 бонус 01.02.2024 17:30
+Дісконт
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #4 Ольга Іванівна 01.02.2024 16:08
Тому й не виженеш їх відкіля. Як вчепяться до корита, спробуй відтягнути.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #3 Гриша 01.02.2024 15:47
Смішний Тренкін... ковбасний мільйонер... міг би сам відмовитись від премії 400%. При його доходах любі премії - фантики :zzz :eek:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+29 #2 Коли нас двоє... 01.02.2024 15:15
Кругова порука: лізуть в депутати, щоб очолювати ікрасти на комунальних підприємствах. Запам'ятати рожі голосуючих "за". Окрім трьох хлопців з Голосу та Майбороди,- не голосуйте за гнид, до якої б партії вони не приліпли
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #1 Проффесор 01.02.2024 14:38
Куплю теперь себе костюм с отливом и с Доцентом в Ялту! Кофу пить. И отливать. Пить и отливать!