реклама

реклама

Керівник черкаського обласного штабу Об’єднаної опозиції Анатолій Бондаренко вважає публікації звинувачення на його адресу щодо «злиття» деяких округів Партії регіонів замовною. Щоправда сам Анатолій Васильович сказати цього на сьогоднішній прес-конференції не встиг, а лише ствердно кивнув головою, коли відповідь замість нього вирішив дати віце-спікер ВРУ Микола Томенко.

Сьогодні на прес-конференції опозиції «Прочерк» звернувся з запитанням до Анатолія Бондаренка стосовно звинувачень на його адресу. Нагадаємо, нещодавно Всеукраїнське інтернет-видання «Главком» опублікувало статтю, у якій Анатолія Бондаренка було звинувачено в співпраці з владою. Мовляв, і на посаду голови ОВК №198 з центром у Смілі Бондаренко ставив «регіоналів», і Уманський округ нібито «здав» владі.

– Ну… – відкрив рот Анатолій Васильович, щоб відповісти на запитання.

– Я відповім на ці звинувачення! – заявив Микола Томенко. – На жаль, є багато людей, які хотіли б послабити «Батьківщину» і знайти якісь аргументи проти наших кандидатів. Я не хочу звинувачувати братські політичні партії,. Думаю, ми розберемося між собою… Стаття (в ЗМІ –ред.) недорого, правда, коштувала… Звичайно це типова джинса. «Батьківщина» в Черкаській області показала найкращі результати. Є багато незадоволених такою згуртованою і нормальною роботою партії. На центральному рівні я це обговорював. Оцінка діяльності нашої команди, особливо за партійними списками, висока.

Микола Томенко запевнив, що і проти нього писали всілякі статті і це, мовляв, означає лише те, що він активно працює. Інакше б не писали.

– У нас поки немає серйозних претензій до керівника обласної організації партії. Якби були претензії, він би зі мною прес-конференцію не проводив, – запевнив Микола Томенко. – Ми спробуємо дізнатися, хто розмістив цю статтю, хто заплатив. Цікаво, що не лише на цьому сайті, а й на більш дрібніших ця стаття з’явилася. але якщо реагувати на кожен сайт, то ми не матимемо часу займатися роботою, а лише на сайти реагуватимемо. у нас проти Юлії Володимирівни двадцять статей щодня з’являється і як ми ще будемо судитися, то працюватимемо лише на всю цю історію.

Томенко запевнив, що з парламентських виборів треба виносити відповідні уроки, зокрема, щодо того, як налагоджувати співпрацю всередині опозиційних сил.

реклама

Коментарі  

 
0 #22 алюминий 10.09.2013 16:38
:lol: да БОНДАРЕНКО ДЕРЖИСЬ ЗА ТЕБЯ СУМЫ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #21 Магніт 30.12.2012 20:44
Кізяки та у вас там жодного рядового , декілька капітанів, а то всі генерали!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Хто винен? 04.12.2012 23:19
Член партії "Батьківщина" з 2007 року позафракційний Роман Макуха влився у фракцію Партії вільних демократів. Відповідну заяву зачитав сьогодні на засіданні сесії міський голова Сергій Одарич.
За словами Сергія Одарича, тепер фракція ПВД складає 27 депутатів. Це найбільша фракція в міській раді.
Депутати Черкаської міської (вже 4 )та обласної рад (із 21-15)від БЮТ вже давно працюють на інших. Так що це Ілляшенко їх підбирав? Куратор БЮТ МВТ мовчить за провалену політику місцевих виборів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #19 Нікола Пітєрський 04.12.2012 20:34
Хто такий Бондаренко? Чому так багато уваги приділяється цьому недолугому кенту?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #18 Козаки 04.12.2012 19:21
За Анатолія Васильовича Бондаренка "КАК ЖАХНЕМ" по Регіоналам,Тулу бам та їхнім прихлєбателям з УДАРУ -Іляшенку та Малініну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #17 Ужасть 04.12.2012 17:24
Цитую Залізняк:
Зараз в області розпочалася нова гра між УДАРОМ та Батьківщиною.


Пока так называемая обеднаная опозиция "грае у нову гру" :-)

Опозиція втратить можливість оперативно заблокувати трибуну

представники ПР і КПУ одноголосно прийняли за основу проект розсадження депутатів, згідно з яким Партія регіонів буде контролювати всі підходи до парламентської трибуни.
Газета зазначає, що нове розсадження зводить до нуля можливість оперативного блокування трибуни представниками опозиції - парламентська практика V-VI скликань показала, що для цього необхідна присутність "силового десанту" в перших рядах.
У результаті, вихід до першого ряду в крайньому секторі отримала лише партія УДАР. Місця Батьківщини починаються з 6-8 ряду, за спинами колег з Партії регіонів, а мажоритарники і партія Свобода опинилися в кінці зали. "Будуть на балконі сидіти", - цитує газета регіонала С.Ківалова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Микола 04.12.2012 16:45
Цитую Ужасть:
Цитую Залізняк:
Зараз в області розпочалася нова гра між УДАРОМ та Батьківщиною.П

:lol: :lol:
03.12.2012
"Батьківщина" не планує об'єднуватися у єдину партію зі своїми партнерами по опозиції.Про це у вівторок на брифінгу заявив депутат від "Батьківщини", віце-спікер ВР Микола Томенко.
"Партія "Батьківщина" не ухвалювала рішення про об'єднання з іншими партіями, які йшли разом з нами на вибори для створення єдиної партії", - сказав він.
:lol:


Що ж це виходить? Що КОДлу (комітету опору диктатури) кришка? Мабуть невдалу придумали назву цьому обєднанню. Бо КОДло, воно і є КОДло політичних зміїв.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Ужасть 04.12.2012 16:40
Цитую Залізняк:
Зараз в області розпочалася нова гра між УДАРОМ та Батьківщиною.П

:lol: :lol:
Грызню пазиционэров вы ласково называете "грой". :-) Вернитесь к моим коментам почти годичной давности и убедитесь в очередной раз что мои прогнозы о том что пазиционэры без посторонней помощи загрызут друг друга за место у "корыта" или лакомый кусочек государственног о бюджета сбылись на 99% :roll:

03.12.2012
"Батьківщина" не планує об'єднуватися у єдину партію зі своїми партнерами по опозиції.Про це у вівторок на брифінгу заявив депутат від "Батьківщини", віце-спікер ВР Микола Томенко.
"Партія "Батьківщина" не ухвалювала рішення про об'єднання з іншими партіями, які йшли разом з нами на вибори для створення єдиної партії", - сказав він.

Так, что решайте с кем лобызаться дальше: с лебедем, раком или плыть с щукой :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 Залізняк 04.12.2012 16:26
Зараз в області розпочалася нова гра між УДАРОМ та Батьківщиною.Перший етап-це вибори мера Камянки.Іляшенко хоче,щоб переміг представник від УДАРУ і тим самим доказати,що він як керівник теж чогось вартий.Але його планам заважає Бондаренко,який хоче в Камянці свого мера.Зараз основна задача Іляшенка-як можна більше підірвати авторитет Бондаренка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Гуцул 04.12.2012 14:22
Цитую Залізняк:
Шо Ви до того Бондаренка причепилися ??? Вибори скінчилися,а Вам все-рівно мало.Під різними ніками тут пише черкаський журналіст з антени Валерка Воротник.Цей продажний писака під час виборів працював на Ничипоренка-разом з Доманським клепав газету" За нашу Батьківщину",а зараз перейшов працювати на УДАР,бо його постійно бачать в штабі УДАРУ і постійно обідає з Віталієм Іляшенком в ресторані "Государь".Видно-чиє замовлення виконує Воротник.Але ж шановний Валєрко,Іляшенк о-це не Ничипір і нічого тобі не заплатить,бо Іляшенко сам дивиться-де щось заробити і щось десь поцупити.Хочу сказати ВОРОТНИК та ІЛЯШЕНКО ЗАБЕРІТЬ СВОЇ БРУДНІ РУКИ ВІД АНАТОЛІЯ БОНДАРЕНКА.

А при чому тут Іляшенко ? Вони ж Бондаренком начебто союзники ? Чи може я щось не розумію ? Який смисл Іляшенку "бомбити" в пресі Бондаренка ?