реклама

реклама

У Черкасах починається етап громадського обговорення перейменування об’єктів топоніміки міста Черкаси. Розпорядження про його проведення підписав міський голова Анатолій Бондаренко. На обговорення містян виносяться назви однієї вулиці та двох провулків.

nameplate

Відповідно до абз.2п.6, п.9 ст. 8 Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», ст. 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», п. 20 ст.42, п. 8 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з урахуванням Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 та розглянувши протокол засідання топонімічної комісії при виконавчому комітеті Черкаської міської ради від 05.01.2024 щодо перейменування об’єктів топоніміки міста Черкаси, оголошується проведення громадського обговорення «Про найменування та перейменування об’єктів топоніміки міста Черкаси» у формі електронної консультації та збору письмових пропозицій.

Організатор громадського обговорення: Черкаський міський голова Бондаренко А.В.

Свої пропозиції (зауваження) громадяни можуть подати в письмовій чи електронній формах до відділу підтримки громадянського суспільства: м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36, каб. 503; тел. 33-12-43, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення: заступник начальника управління інформаційної політики Черкаської міської ради – Дубовий О.М.

Термін прийому пропозицій: до 19.03.2024

Термін оприлюднення звіту: до 22.03.2024.

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).

Детальніше із переліком об’єктів топоніміки міста Черкаси, що виносяться на громадське обговорення, можна ознайомитися за посиланням:

https://chmr.gov.ua/_upload/19_02_2024_88r.pdf .

Про це йдеться на сайті Черкаської міськради.

реклама

Коментарі  

 
0 #2 Яків Миколайович 21.02.2024 09:19
Шановні посадовці знущаються? З їхнього, пробачте, ДОКУМЕНТУ - хтось може зрозуміти, які саме об'єкти заплановано перейменовувати ? Мабуть, особисто ДУБОВИЙ складав цей дубовий шедевр бюрократичного безглуздя...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #1 Андрей 20.02.2024 14:12
Сразу против оставить старые названия
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100