реклама

реклама

У Черкаській області територіальні центри комплектування працюють у режимі 24/7, окрім комендантської години. Зокрема, військовозобов’язані чоловіка теж можуть цілодобово отримати повістку.

Про це розповів заступник начальника Черкаського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Роман Скрипник в ефірі "Українського радіо. Черкаси", пише sud.ua

Посадовець зазначив, що до положення про ТЦК внесли зміни щодо графіка роботи.

"Згідно з цими змінами ТЦК працюють цілодобово за формулою 24/7. Повістки вручаються цілодобово, окрім комендантської години. Також, якщо військовозобов'язаний сам прибув в нічний час до ТЦК, ми йому надаємо повну консультацію, виписуємо повістку і пропонуємо прийти зранку", - пояснив Скрипник.

За словами заступника начальника ТЦК було п’ять випадків, коли військовозобов'язані самі прибували до військкомату в нічний час.

"Ми працюємо, у нас працюють групи, які відповідають за ті чи інші напрямки життєдіяльності територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Кожна група може надати консультацію з будь-якого питання", - додав посадовець.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #9 Посилання 02.03.2024 22:02
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Трудящий:
Цитую &&&&&:
[quote name="Трудящий"]Щодо поліції, то вона вже давно воює ("Лють"), а більшість чиновників - жінки і їх в області аж ніяк не сотні і навіть не десятки тисяч.

"Лють"? :lol: Ви серйозно? Кадровий склад "Люті" це скільки від кадрового складу лише МВС/// Балакати, звісно, не мішки грузити, але щодо 700 000 навчених і озброєних військових, які вже мобілізовані, але 2 роки не воюють, ви чомусь прикинулися валянком і якось зовсім питання зовсім обійшли. Чого б це?

Ану ж бо "трудящийся"-скинь посилання на офіційне джерело в якому сказано про 700000 навчених і озброєних військових, які ще не були в бою.І ще було б непогано щоб прізвища "аудиторів" назвали. :lol:

Йди слідом за русскім ваєнним корабльом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 &&&&& 02.03.2024 20:48
Цитую Трудящий:
Статистику щодо чисельності "Лють" можете подивитися в інтернеті, по СБУ вона, зрозуміло, не оприлюднюється. Щодо жінок-чиновниць, то переважна більшість з них або має неповнолітніх дітей, або передпенсійного віку і не вміють воювати. Балакати, звісно, не мішки грузити, але щодо 700 000 навчених і озброєних військових, які вже мобілізовані, але 2 роки не воюють, ви чомусь прикинулися валянком і якось зовсім питання зовсім обійшли. Чого б це?

А "Щодо жінок-чиновниць, то переважна більшість з них або має неповнолітніх дітей, або передпенсійного віку і не вміють воювати", то я вже писав все Вами перераховане не заважає жінкам-суддям/прокурорам/поліцейським займатися корупцією, позбавляти людей волі, власності, дітей - то чому ці жінки не можуть воювать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 &&&&& 02.03.2024 20:47
Цитую Трудящий:
Статистику щодо чисельності "Лють" можете подивитися в інтернеті, по СБУ вона, зрозуміло, не оприлюднюється. Щодо жінок-чиновниць, то переважна більшість з них або має неповнолітніх дітей, або передпенсійного віку і не вміють воювати. Балакати, звісно, не мішки грузити, але щодо 700 000 навчених і озброєних військових, які вже мобілізовані, але 2 роки не воюють, ви чомусь прикинулися валянком і якось зовсім питання зовсім обійшли. Чого б це?

700 000? Що Ви курили? Це майже повний кадровий склад ЗСУ на сьогодні.
Так і серед військових організацій (в широкому сенсі: Мін.оборони, Ген.штаб та ін.) можна знайти мобілізаційні резерви. Наприклад, я не розумію, навіщо у Черк.області тер.оборона, якщо по нашій області не проходить лінія фронту та немає проблемного кордону (Білорусь, Придністров'я).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #6 СОЛДАТ 02.03.2024 19:15
Цитую Трудящий:
Цитую &&&&&:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Трудящий 02.03.2024 16:01
Цитую &&&&&:
Цитую Трудящий:
Щодо поліції, то вона вже давно воює ("Лють"), а більшість чиновників - жінки і їх в області аж ніяк не сотні і навіть не десятки тисяч.

"Лють"? :lol: Ви серйозно? Кадровий склад "Люті" це скільки від кадрового складу лише МВС (не кажучи вже про СБУ та інших кривдоохоронців )? 0,1% чи 0,15%?
Щодо жіноцтва - то чому б їм і не повоювати як чоловіків не вистачає?
Статистику щодо чисельності "Лють" можете подивитися в інтернеті, по СБУ вона, зрозуміло, не оприлюднюється. Щодо жінок-чиновниць, то переважна більшість з них або має неповнолітніх дітей, або передпенсійного віку і не вміють воювати. Балакати, звісно, не мішки грузити, але щодо 700 000 навчених і озброєних військових, які вже мобілізовані, але 2 роки не воюють, ви чомусь прикинулися валянком і якось зовсім питання зовсім обійшли. Чого б це?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 &&&&& 02.03.2024 14:07
Цитую Трудящий:
Щодо поліції, то вона вже давно воює ("Лють"), а більшість чиновників - жінки і їх в області аж ніяк не сотні і навіть не десятки тисяч.

"Лють"? :lol: Ви серйозно? Кадровий склад "Люті" це скільки від кадрового складу лише МВС (не кажучи вже про СБУ та інших кривдоохоронців )? 0,1% чи 0,15%?
Щодо жіноцтва - то чому б їм і не повоювати як чоловіків не вистачає? Маю на увазі перш за все тих, хто давав присягу "служити Україні": чиновниці, прокурорші, судді. Особливо дві останні категорії - якщо ви вибилися на посади, які дозволяють вам садити людей за грати, відбирати дітей у батьків (позбавлення батьківських прав), відбирати людську власність (конфіскації), то чому б вам і не повоювати за державу, яка вам таку велику владу дала.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Трудящий 02.03.2024 12:14
Цитую &&&&&:
Навіщо "На Черкащині ТЦК цілодобово виписують повістки"? На Черкащині що мало депутатів, чиновників, поліції, МВС, СБУ, прокуратури, судів, чиновників взагалі? Десятки якщо не сотні тисяч. Чому за них вже французи повинні їхать воювать?
Щодо поліції, то вона вже давно воює ("Лють"), а більшість чиновників - жінки і їх в області аж ніяк не сотні і навіть не десятки тисяч. Французи воювати не збираються, це байка зі ЗМІ. Зате в тилу аудиторські перевірки міноборони нарахували аж 700 000 військових, які за всю війну жодного разу не були на фронті, але отримують чималі гроші з бюджету. Спитайте в ТЦК, чому вони не воюють.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 &&&&& 02.03.2024 09:43
Навіщо "На Черкащині ТЦК цілодобово виписують повістки"? На Черкащині що мало депутатів, чиновників, поліції, МВС, СБУ, прокуратури, судів, чиновників взагалі? Десятки якщо не сотні тисяч. Чому за них вже французи повинні їхать воювать?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 Александр 02.03.2024 08:23
Это все незаконно