реклама

реклама

Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області виявило завищення вартості капітального ремонту для розміщення внутрішньо переміщених осіб Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради на суму понад 1,7 млн гривень.

Підрядник не виконав повністю роботи з монтажу стель, утеплення фасаду, гідроізоляції та інших робіт. Також було виявлено 40-кратне завищення обсягу використаної монтажної піни під час мурування стін із газобетонних блоків.

Виявлені порушення були усунені до завершення державного фінансового контролю, забезпечуючи повний капітальний ремонт і запобігаючи втратам бюджетних коштів.

На адресу установи надіслані вимоги щодо розгляду акта перевірки та притягнення до відповідальності осіб, які допустили порушення.

Про результати перевірки поінформовано Уманську міську раду, Черкаську обласну прокуратуру, Головне управління Національної поліції в Черкаській області та Управління стратегічних розслідувань в Черкаській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Матеріали перевірки передано до Управління Служби безпеки України в Черкаській області.

Пресслужба Управління Північного офісу

Держаудитслужби в Черкаській області

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100