Ярослав Євсєєв вихованець Багатопрофільного молодіжного центру достойно представив Черкаську область у Чемпіонаті України з класичних шахів серед юнаків та дівчат віком до 10 років, який проходив із 1 по 8 березня у Львові. Юний шахіст посів 2 місце, набравши 7,5 очок із 9 можливих і виборов право представляти Україну на чемпіонаті Європи.

2

Чемпіонат зібрав 64 юнака та 30 дівчат майже з усіх куточків України. Склад турніру виявився досить сильним: брали участь шахісти від ІII до І спортивного розряду. Змагання проходили у дуже напруженій боротьбі за швейцарською системою у дев’ять турів. Контроль часу – 90 хвилин до закінчення партії кожному учаснику з додаванням 30 секунд за кожний зроблений хід, починаючи з першого.