реклама

реклама

«У Черкасах відверто поспілкувався з понад сотнею рідних зниклих безвісти за особливих обставин, полонених військовослужбовців військових частин, які дислокуються у Черкаській області» - розповів Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець під час зустрічі з рідними зниклих безвісти за особливих обставин і полонених військовослужбовців військових частин, які дислокуються у Черкаській області.

«Також на зустрічі були представники МКЧХ, Координаційного штабу з питань поводження військовополоненими, СБУ, Національної поліції України, Державної прикордонної служби, військових частин.

Під час зустрічі обговорили роботу Координаційного штабу, питання доступу МКЧХ до українських військовополонених, які знаходяться в РФ або на ТОТ України.

Пояснив рідним, що статус зниклого безвісти не означає, що людина загинула. Дуже часто зниклі безвісти перебувають у полоні, але їх не може підтвердити МКЧХ.

Наголосив, що під час обмінів ми проводимо опитування звільнених з полону і запитуємо чи бачили вони представників МКЧХ. І поки що не було ЖОДНОЇ позитивної відповіді», - пише Лубінець в каналі в каналі Омбудсмана

photo_2024-03-18_14-40-24

реклама

Коментарі  

 
+4 #2 Лейба 18.03.2024 20:41
А у чому, звиняйте, проявилась ця сама жорскість? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Потужна відповідь! 18.03.2024 20:22
Років з десять, точно, провчився, щоб такими жорстокими відповідями страху на хрестоносців наганяти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100