реклама

реклама

21 та 22 березня 2024 року в фізкультурно-спортивному комплексі Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля пройшли змагання серед силових структурних підрозділів з гирьового спорту у різних вагових категоріях на Кубок Черкаської обласної організації ФСТ "Динамо" України.

В спортивних заходах приймало участь 8 команд - Головного управління Національної поліції, Управління поліції охорони, Патрульної поліції, Управління Державної служби України з НС, Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, Управління Служби судової охорони, Національної гвардії України в/ч 3061 та Національного університету цивільного захисту.

У Черкасах відбувся турнір із гирьового спорту серед силовиків


Змагання проводилися з гирями 24 кг за програмою двоборства у семи вагових категоріях – до 63 кг, до 68 кг, до 73 кг, до 78 кг, до 85 кг, до 95 кг та понад 95 кг. Боротьба за першість між суперниками була напруженою та динамічною. Учасники змагання показали високий рівень підготовки та незламне прагнення до перемоги.

За результатами змагань у категорії до 95 кг третє призове місце здобув старший інспектор з особливих доручень відділу кадрового забезпечення Управління поліції охорони в Черкаській області Сергій Городничий. Грамоту переможцю вручив перший заступник Голови Черкаської обласної організації ФСТ «Динамо» України Сергій Кривопишин.

Пресслужба Управління поліції охорони Черкащини

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100