реклама Делікат

Відбулося у Черкаській міськраді чергове засідання комісії, щоб перевірити закупівлі в медичній галузі Черкас у 2023 році.

Комісія була створена розпорядженням міського голови Черкас.

На початку засідання голова комісії Юрій Тренкін озвучив низку запитів до правоохоронних органів на предмет закупівель щодо вартості обладнання і країни походження. Адже у воєнний час важливо дотримуватися економічної гігієни.

Як доповів Юрій Тренкін, на засіданнях комісії планують заслухати керівників усіх медичних закладів міста щодо їхніх закупівель. На черговому засіданні заслухали керівників КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня», КНП “ЧМПБ “Центр матері та дитини”  і КНП «П'ятий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Відбулося чергове засідання комісії, яка була створена розпорядженням міського голови для того, щоб перевірити закупівлі в медичній галузі Черкас у 2023 році


Членів комісії цікавили тендерні процедури, функціональність цього обладнання, необхідність його використання і доцільність придбання.
Директор «Центру матері та дитини» Дмитро Вітренко доповів, що протягом 2023 року було придбано обладнання, яке покращить надання медичних послуг як жінкам, так і маленьким пацієнтам: це і мамограф, і УЗД апарат, і операційні столи, і меблі. Послуги пацієнтам надаються безоплатно.

Керівниця інфекційної лікарні Світлана Волгіна зазначила, що придбане обладнання для лабораторії дозволяє робити більше якісних досліджень і економити бюджетні кошти.

Керівник П’ятого Центру первинної медико-санітарної допомоги Микола Тарасов зазначив, що придбаний у минулому році апарат електроміографії користується великим попитом, запис на нього на місяць уперед.

Відбулося чергове засідання комісії, яка була створена розпорядженням міського голови для того, щоб перевірити закупівлі в медичній галузі Черкас у 2023 році


Доповідачі зазначали, що закупівлі медичного обладнання проводиться в межах нормативних документів, які регламентують проведення публічних закупівель в Україні.

Наступне засідання відбудеться наступного тижня. Будуть заслухані інші медичні заклади, і, як повідомив Юрій Тренкін, після завершення роботи комісії будуть надані висновки щодо комерційної діяльності закладів охорони здоров’я.

Про це повідомляє Черкаська міськрада.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100