Нещодавно представники Степанецької сільської ради взяли участь у засіданні робочої групи «Прозорість і підзвітність» Черкаської районної військової адміністрації, на якому було проаналізовано публічні закупівлі, здійснені Степанецькою громадою з початку бюджетного року, та заплановані закупівлі громади на 2024 рік.

Було зазначено, що розпорядниками бюджетних коштів сільської ради здійснено 42 публічні закупівлі, це – переважно продукти харчування для закладів освіти та оплата житлово-комунальних послуг у комунальних закладах громади.

4ba49876d106e94567908b428f9f5c8e

Також робочою групою проаналізовано закупівлю на суму 7 млн. 858 тис. 300 грн, здійснену відділом освіти, молоді та спорту в межах капітального ремонту по утепленню фасаду Таганчанського ліцею, та закупівлю приладів РЕБ і квадрокоптерів, придбаних за кошти місцевого бюджету для військовослужбовців, які є жителями громади, та підрозділів Сил безпеки і оборони України.

У підсумку порушень законодавства не виявлено, всі закупівлі заплановано і здійснено з урахуванням особливостей воєнного стану. Про це пише Степанецька громада.

Фото тергромади

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100