реклама

реклама Делікат

реклама

У межах Меморандуму про співпрацю між Територіальним управлінням Служби судової охорони у Черкаській області та Черкаським інститутом пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України організовуються спільні заходи з молоддю.

2

Студенти інституту, які здобувають освіту за спеціальністю «Право», ознайомилися з діяльністю Служби судової охорони в приміщенні Черкаського апеляційного суду.

Територіальне управління Служби судової охорони у Черкаській області на теренах регіону вже четвертий рік поспіль забезпечує охорону та підтримує громадський порядок в судах.

3

Про те, з яких часів бере початок Служба, яких правил поведінки слід дотримуватися в судах Черкащини та з чим не можна приходити до суду дізналася молодь під час інформаційно-просвітницького заходу. Завдяки представникам суду хлопці та дівчата розширили уявлення про суд та судові засідання.

6

Особливе захоплення викликала екіпіровка співробітників Служби та  суддівська мантія, які усі бажаючі мали можливість приміряти, інформує пресслужба Судової охорони Черкащини.

реклама

Коментарі  

 
0 #4 Петрович 18.04.2024 19:18
Так, студенти ЧІПБ це випуск в нікуди, в ДСНС вільних вакансій не має, в поліцію беруть тільки юристів, яких хоч греблю гати, залишається тільки у судову охорону на мізерну зарплату, ну і в ЗСУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 &&&&& 17.04.2024 15:05
Ви дивіться ще й кевларові шоломи з захистом очей у них є. Зразу видно як же любить наш народ суддів :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Клітчата ковдра судді 16.04.2024 23:11
не надавалась на презентації, для примірки всім бажаючим отримати в майбутньому кабінет для засівання?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 Пшонка 16.04.2024 16:46
Та годі вже цих дармоїдів та уклоністів вихваляти-піарити...
Від словосполучення "судова охорона" нудить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100