реклама

реклама

Сьогодні, 17 квітня Вашингтон зустрічає Бумбокс і черкащанина Андрія Хливнюка...

До речі, всього двома днями раніше на концерті у Сан-Франциско прапор гурту продано з аукціону за 6.000 доларів США (а ще раніше у Ванкувері такий же прапор продано за 5.000 канадських доларів), які підуть на закупівлю дронів для ЗСУ.

Про це пише Козацький край

6353

реклама

Коментарі  

 
+3 #19 Пшонка 22.04.2024 13:32
Цитую СОЛДАТ:
До речі - про Гігу і Бобула.Ти їх дійсно слухаєш? Це ж артисти рівня поплавського. :lol:


Бреше. Він слухає кабзона, растаргуїва та баскова із гозмановим..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Пшонка 22.04.2024 10:04
Цитую &&&&&:
Цитую Пшонка:
Многа букав, калоцапе, пригорає? Готуйсь, готуйсь, вбоге ти створіння.

До чого? Іще раз, зображення вами ЗСУ як якогось покарання, якогось гиблого місця є відверта дискредитація наших збройних сил, за яку потрібно притягати до відповідальност и.


Та ти шо? То ти ж, калоцапе їх якраз і дискредитуєш своїми ви"ерами. Це що, "дика качка":
А можна і мені так: хочу воюю, хочу не воюю? А присяга як "служити народу України"? А навіщо мені треба було приймати участь у ТРО, якщо ворог у нашу область не заходив і проблемного кордону (Білорусь, Придністров'я) у нас немає. Я взагалі не розумію навіщо ТРО в в Черкасах, що воно робить та чому його не направлять на фронт. ?(((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #17 &&&&& 21.04.2024 22:07
Цитую Пшонка:
Многа букав, калоцапе, пригорає? Готуйсь, готуйсь, вбоге ти створіння.

До чого? Іще раз, зображення вами ЗСУ як якогось покарання, якогось гиблого місця є відверта дискредитація наших збройних сил, за яку потрібно притягати до відповідальност и.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 СОЛДАТ 21.04.2024 21:37
Цитую &&&&&:
[quote name="СОЛДАТ"] Як тільки ворог з-під Києва відійшов так і новин про селебріті у ЗСУ різко поменшало - а присягу то вони давали безстроково (ті,хто офіційно вступив у ЗСУ).

"Амперсенд п"ятий"-ти не пам"ятаєш в якому році двали присягу, наприклад, "пани" зеленський і умєров, які займають ну дуже високі посади у керівництві нашими збройними силами ( хвалити Бога не ключові).І якщо зненацька виявиться що вони її не давали , то як вони виглядатимуть у порівнянні з Хливнюком? До речі - про Гігу і Бобула.Ти їх дійсно слухаєш? Це ж артисти рівня поплавського. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Пшонка 21.04.2024 18:16
Цитую &&&&&:
Навіщо мені Гілмор, якщо у нас є Степан Гіга, Іво Бобул, Раїса Кириченко? Чи ти, зайдо, нашої місцевої музики геть не знаєш?
То не поранення, то віспа називається, після неї сліди на все життя лишаються. А якщо ти про те, що Хливнюк попав під мінометний обстріл, то це ще не доказ участі у бойових діях. Під мінометний обстріл і мирні люди часто потрапляють.

Ти, пшонка (на честь пйокуйойа Януковича назвавася? Родич його?), так пишеш ніби служба в ЗСУ - це не висока честь, а якесь гидке покарання типу тюряги. За таку дискредитацію наших Збройних сил треба притягати до відповідальност и.


Многа букав, калоцапе, пригорає? Готуйсь, готуйсь, вбоге ти створіння.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #14 &&&&& 21.04.2024 13:53
Цитую Пшонка:
Якщо не знаєш, хто такий Гілмор, то на хіба ти сюди прийшов із своїми ви"ерами?
А до Андрія Хливнюка тобі як до неба, він до речі отримав поранення на початку повномасштабки.Сиди там і не бекай.

Навіщо мені Гілмор, якщо у нас є Степан Гіга, Іво Бобул, Раїса Кириченко? Чи ти, зайдо, нашої місцевої музики геть не знаєш?
То не поранення, то віспа називається, після неї сліди на все життя лишаються. А якщо ти про те, що Хливнюк попав під мінометний обстріл, то це ще не доказ участі у бойових діях. Під мінометний обстріл і мирні люди часто потрапляють.
Цитую Пшонка:
Куди він подінеться, після 18 травня зафурчить до армії як сявка, якщо не втече та не старий лунь. Важко там таким, ой як важко...

Ти, пшонка (на честь пйокуйойа Януковича назвавася? Родич його?), так пишеш ніби служба в ЗСУ - це не висока честь, а якесь гидке покарання типу тюряги. За таку дискредитацію наших Збройних сил треба притягати до відповідальност и.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 СОЛДАТ 21.04.2024 12:09
Цитую &&&&&:
Цитую СОЛДАТ:
Набір твоїх пришелепкуватих питань...

Так, сили ТрО беруть...

Стуженко - командир бригади ТРО сформованої в Черкасах і яка має ППД в Черкасах.Інколи він приїздить сюди у справах, так само як приїздить той самий Кухарчук і багато інших.Стуженко тобі муляє очі бо правильно сказав, що треба прострілювати коліна ухилянтам.Ти,схоже, з тих хлопчиків, які до смерті бояться мобілізації, тому і патякаєш навіщо тобі приймати участь в ТРО якщо війна далеко і таке інше.Війна вже давно тут, в Черкасах, просто ти її не бачиш бо безпосередньо до тебе вона ще не торкнулась.Тобі взагалі скільки рочків?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Пшонка 21.04.2024 08:46
Цитую СОЛДАТ:
Цитую &&&&&:
Цитую Макуха:
Андрій Хливнюк взагалі то був із самого початку москальского нападу у складі ТРО.

А навіщо мені треба було приймати участь у ТРО,...

Набір твоїх пришелепкуватих питань вказує на те, що ти абсолютний кацапський йолоп і не розумієш про що пишеш.Хоча б тому що ТРО - це оборона (тобто-ВОНА ), а не ВОНО як ти тут пишеш.Тобі дійсно немає сенсу вступати в ТРО з тієї причина, що це діючі підрозділи ЗСУ що воюють на фронті, а таким сцикунам як ти- там місця немає.Та і Хливнюк нічого не втратив від того що ти його не слухаєш.Слухай таких же як і сам вінника чи потапа і радуйся життю поки що є можливість.


Куди він подінеться, після 18 травня зафурчить до армії як сявка, якщо не втече та не старий лунь. Важко там таким, ой як важко...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #11 Пшонка 21.04.2024 08:42
Цитую &&&&&:
Цитую Макуха:
Можна, якщо теж колись разом із Девідом Гілмором (Pink Floyd) хіт запишеш.

А присяга як "служити народу України"? Там про Девідів нічого немає.


Якщо не знаєш, хто такий Девід Гілмор, то на хіба ти сюди прийшов із своїми ви"ерами?
А до Андрія Хливнюка тобі як до неба, москалю, він до речі отримав поранення на початку повномасштабки. Сиди там і не бекай.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 &&&&& 20.04.2024 20:18
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="&&&&&"]
Набір твоїх пришелепкуватих питань вказує на те, що ти абсолютний кацапський йолоп і не розумієш про що пишеш.Хоча б тому що ТРО - це оборона (тобто-ВОНА ), а не ВОНО як ти тут пишеш.Тобі дійсно немає сенсу вступати в ТРО з тієї причина, що це діючі підрозділи ЗСУ що воюють на фронті, а таким сцикунам як ти- там місця немає.Та і Хливнюк нічого не втратив від того що ти його не слухаєш.Слухай таких же як і сам вінника чи потапа і радуйся життю поки що є можливість.

А на рахунок кацапів, то це до керівництва "Водоканалу" питання. Ти ж як справжній солдат не тільки на форумах можеш виступать.