реклама Делікат

реклама

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що з 4 травня 2024 року підприємство тимчасово припиняє генерацію теплової та електричної енергії.

440277412_851486680355188_4570160952399625873_n

Зупинка теплоелектроцентралі зумовлена необхідністю планового проведення комплексу ремонтних робіт на основному виробничому обладнанні підприємства, які можливо виконати лише за умови повного відключення енергоустаткування.

Опалювальний сезон 2023-2024рр. завершився. Завдяки щоденній наполегливій і сумлінній праці нашого колективу, попри воєнні реалії, станція весь сезон відпрацювала в штатному режимі. Сьогодні ми активно готуємо теплове господарство до стабільної роботи в осінньо-зимовий період. Проведені ремонтні роботи дозволять нам надійно та безперебійно пройти наступний опалювальний сезон.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ просить із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, адже сьогодні мають подбати про тепло та комфорт у домівках містян.

«Звертаємо увагу споживачів ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»! Послуга з гарячого водопостачання на період тимчасової зупинки теплоелектроцентралі надаватися не буде, отже, й нарахування за період зупинки ТЕЦ не здійснюватиметься. Втім, для уникнення непорозумінь просимо передати показники лічильників гарячої води з 10 по 30 травня», – зазначають на підприємстві.

Станція відновить свою діяльність після завершення ремонтних робіт. Орієнтовний термін проведення робіт 15 днів.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100