реклама Делікат

реклама

Зручне середовище доступне кожному – на Черкащині розпочали моніторинг інклюзивності та доступності об’єктів громадської інфраструктури.

Фото: ck-oda.gov.ua

Про це інформують у департаменті будівництва ОВА.

Моніторинг здійснюється працівниками обласного департаменту будівництва спільно із членами робочої групи з розробки та моніторингу виконання плану заходів на 2023–2024 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року. Активно долучається до цієї роботи громадськість за участю представниці Урядового уповноваженого з прав людей із інвалідністю Наталії Капустян.

Під час першого візиту обстежили приміщення залізничного вокзалу в обласному центрі, ЦНАПу в Черкасах, приміщення міської ради, а також інші адмінбудівлі, що мають високий рівень відвідуваності серед населення.

Фото: ck-oda.gov.ua


Учасники моніторингу зазначають, що ситуація з безбар’єрністю простору для людей із інвалідністю, як і загалом для маломобільних груп населення, до яких належать всі, хто в той чи інший період життя відчувають труднощі з пересуванням, досить складна. Потреба у  пристосуванні простору особливо загострилась із початком вторгнення російської федерації в Україну.

У департаменті відзначають, що в більшості випадків пристосування об’єктів громадської інфраструктури до сучасних вимог інклюзивності таки можлива. Метою моніторингових візитів є зосередження уваги на проблемних питаннях, що вже існують. У процесі обстеження  моніторингова група надає пропозиції та рекомендації щодо усунення недоліків власникам і балансоутримувачам.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #1 Троїсті інваліди 27.04.2024 11:41
Це добре, що про нас почали піклуватись. В пріоритеті повинні знаходись приміщення міської ради, а також інші адмінбудівлі, що мають високий рівень відвідуваності серед броньованих владних інвалідів-службовців. Решта простолюдинів мусить почекати - не на часі. Нагадаємо їм, що йде війна, якщо вони про це забули. Прийняли рішення: по завершенню робіт на пріоритетних об'єктах, керівникам обласного департаменту будівництва виписати потужну премію, за дійсно батьківське піклування про наше злиденне життя простих службовців.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100