реклама Делікат

реклама

У Паланській тергромаді відновлюють освітній заклад.

Фото: ck-oda.gov.ua


Він зазнав ушкоджень через російську агресію. Про вже зроблене та заплановане говорили під час виїзного засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» за участі заступника очільника області Антона Царюка.

Дозвіл на старт робіт отримали на початку квітня. Наразі тут проводять демонтаж пошкодженого, закладають фундамент під спортивну залу, підводять комунікації, ладнають дах.

Фото: ck-oda.gov.ua


– Ліцей у Паланці – в переліку цивільної інфраструктури Уманщини, що постраждала від атак ворога в перші дні повномасштабного вторгнення, – нагадав Антон Царюк. – Руйнації були значні. Освітній заклад був одним із найбільш пошкоджених в області. Однак уже зараз бачимо, як відновлюють ліцей. За проектом, окрім відновлення будівлі, закладене й будівництво додаткових споруд. Зокрема, протирадіаційного укриття. Це – вимога сьогодення.

Заклад відновлюють коштом субвенції з державного бюджету на реалізацію проектів у рамках Програми з відновлення України. На цей рік на роботи закладено понад 110 млн грн.

Фото: ck-oda.gov.ua


– Утілюючи цей проект, прагнемо максимальної прозорості та відповідальності як фінансової, так і соціальної всіх учасників, – наголосив Антон Царюк. – Уже проведені всі необхідні процедури, визначений технагляд та інженер-консультант. Водночас допомагають із відбудовою європейські партнери, які також проводять постійний моніторинг зробленого.

Пресслужба Черкаської ОВА

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100