реклама Делікат

8 травня в Галереї народного мистецтва України (вул. Хрещатик, 251) урочисто відкрилася фотовиставка "МА-ТИ", приурочена до Дня матері, який відзначають у другу неділю травня.

maty5_1

На огляд представлені 12 портретів та відеоісторій матерів Героїв-захисників. Це 12 материнських доль, 12 історій про невимовний біль та неймовірну силу духу. Кожна фотографія, кожне відео - це щира розповідь про втрату найдорожчого, про безмежну любов та жертовність.

«Фотовиставка "МА-ТИ" - це не просто експозиція. Це глибоке й емоційне занурення у світ, де панує біль та шана до тих, хто віддав життя за свободу України. Це нагадування про страшну ціну, яку платить наш народ за свою незалежність. Пам'ять жива, поки ми пам'ятаємо. І наш святий обов'язок - пам'ятати ці імена», - зазначила заступниця міського голови Марина Гаркава, яка відвідала захід.

"Іде війна, важко відривати синів від себе, ще важче їх втрачати. Але ми маємо не падати духом і мобілізовувати всі сили для захисту України", - говорить учасниця проекту, мати загиблого воїна Віра Мукан.

maty3

Фотопроєкт втілений департаментом соціальної політики спільно з маріупольською фотографкою Світланою Корабльовою за підтримки Черкаської міської ради.

«З кожним днем в Україні стає все більше матерів, які втратили своїх дітей. Моя мета в цьому проекті була не просто сфотографувати цих жінок. Я хотіла привернути увагу суспільства до цієї теми, до цих жінок, наголосити, що вони потребують підтримки", - розповіла Світлана Корабльова.

Наприкінці заходу заступниця міського голови Марина Гаркава від імені міського голови Анатолія Бондаренка вручила квіти учасницям та реалізаторам проєкту.

maty2

Виставка триватиме до 24 травня. Історії матерів Героїв можна також побачити: на Facebook-сторінці департаменту соціальної політики з хештегом #МА_ТИ; на YouTube-каналі Черкаської міської ради за QR-кодом, розміщеним під портретами.

Про це йдеться на сайті Черкаської міськради.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100