реклама

реклама Делікат

реклама

7 травня з нагоди Дня Європи в Україні на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Черкаського державного технологічного університету відбувся другий обласний фестиваль-конкурс «Європейський туризм на мапі Черкащини».

Головою конкурсної комісії журі виступила завідувачка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, доктор економічних наук, професор, почесний працівник туризму України Лариса Чепурда.

BURLA

Фестиваль-конкурс ставив за мету поширення та впровадження європейських цінностей і активізацію творчості серед учнівської молоді; зміцнення творчих та дружніх зв’язків між вихованцями різних навчальних закладів області.

У Фестивалі-конкурсі взяли участь 24 учасники з міста та області - учні 9-11 класів та учні державних навчальних закладів області віком 14-18 років. Згідно з умовами конкурсу всі твори виконані державною мовою або мовами ЄС (англійською, німецькою, французькою тощо).

Фестиваль-конкурс складався з 3-х конкурсних номінацій, а саме: відео «Туристичні об’єкти європейського рівня на мапі Черкащини» (представлено 8 робіт у розділі «Аматор»), есе «Європейські цінності в моїй школі (або в моєму місті)» (7 есе) та кулінарний етюд «Європейські кулінарні традиції рідного краю» (9 етюдів, оформлених у вигляді рецептів і фотографій готових страв).

За результатами голосування члени журі обрали переможців у кожній номінації.

У конкурсі Есе призові місця посіли: Анастасія Нагорна – Гран-прі, Олександра Шкода – І місце, Вероніка Проценко – ІІ місце, Христина Табачинська – ІІІ місце.

Конкурс відео: Яна Кальченко, Кіріл Маловиця – Гран-прі, Валерія Галюк – І місце, Анна Савченко – ІІ місце, Іванна Боброва – ІІІ місце.

Конкурс Кулінарних Етюдів: Вікторія Бевз – Гран-прі, Марія Круглова – І місце, Софія Недоступ та Євгеній Мірошник – ІІ місце, Марія Лісова та Мар’яна Пекельна – ІІІ місце.

Організатори бажають учасникам творчого натхнення та подальших успіхів у розбудові європейських цінностей у нашому суспільстві!

Про це пише прес-служба ЧДТУ

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100