реклама Делікат

Моніторинг умов проживання ВПО на Черкащині: продовжуємо здійснювати моніторингові візити до місць тимчасового проживання

440937394_957527443045003_5586724422567052101_n

Регіональним координатором взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Черкаській області Вадим Синявський здійснено моніторингові візити до місць тимчасового проживання в Черкаській області на базі:

КЗ «Центр надання соціальних послуг» Новодмитрівської сільської ради Золотоніського району (с. Домантове);

колишнього дошкільного навчального закладу «Малятко» Драбівської селищної ради Золотоніського району (с. Олімпіадівка);

колишнього приміщення закладу дошкільної освіти ясла – садок «Джерельце» Драбівської селищної ради Золотоніського району (с. Привітне).

438301297_957527369711677_983568483386423242_n

Виявлено, що центральний вхід безпосередньо до МТП на базі комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Новодмитрівської сільської ради пандусом не облаштовано.

При цьому, у разі необхідності може використовуватися пандус амбулаторії, яка знаходиться в одній з МТП будівлі і відмежована від МТП стіною, та дверима, які перебувають у доступному для користування стані.

Водночас, заплановано спорудження пандусу біля входу в МТП та встановлення підйомника на 2-й поверх, у зв’язку з чим керівництвом МТП проводяться відповідні роботи по залученню додаткових коштів.

Відділення в душовій не облаштовані ширмами, які б гарантували проживаючим право на приватність під час користування душовою.

Водночас ВПО проживають безкоштовно та умовами проживання повністю задоволені.

На час візиту в МТП на базі колишнього дошкільного навчального закладу «Малятко» Драбівської селищної ради, який здійснено повторно, встановлено, що недоліки, які були виявлені попереднім моніторингом, усунуто. Порушень умов проживання ВПО в МТП не виявлено.

ВПО умовами проживання повністю задоволені.

Візитом до МТП на базі колишнього приміщення закладу дошкільної освіти ясла – садок «Джерельце» Драбівської селищної ради встановлено, що з грудня місяця 2023 року система опалення разом з твердопаливним котлом вийшли з ладу, перебувають в неробочому стані та не можуть використовуватися за призначенням, а житлові кімнати потребують косметичного ремонту.

В зв’язку з цим ВПО були переселені для проживання до іншого МТП у цьому ж районі.

Отже, на час візиту МТП функціонує, але ВПО тимчасово не розміщує.

За результатами моніторингових візитів буде складено звіти та надіслано рекомендації Черкаській обласній військовій адміністрації щодо усунення виявлених недоліків.

Представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини в Черкаській області

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100