реклама

реклама

У Черкасах на бул. Шевченко планується реконструкція з розширенням будівлі під 4-поверховий торговельно-розважальний центр (ТРЦ), інформує «trademaster».

Загальна площа ТРЦ, будівництво якого планують почати в ІІ-му кв. 2013 роки, складе - 19200 кв.м, орендна площа - 12109 кв.м. У проекті передбачено облаштування паркінгу на 200 машиномісць.

Якірними орендарями об'єкту будуть: продовольчий гіпермаркет «Караван», супермаркет побутової техніки і електроніки «Фокстрот», розважальний центр «Fantasy Town», дитячий і спортивний супермаркети. На сьогоднішній день ведуться підготовчі роботи до початку будівництва.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Ура, таваріщі! 17.12.2012 15:14
Цитую Думка:
Цитую Ура, таваріщі:
Я так розумію - давати роботу в Черкасах в плани влади не входить. Недавно надибав публікацію від лютого 2010 року "7 кроків команди Януковича назустріч черкащанам".Там- відновлення роботи аеропорту, Фотоприладу, ЗТА, табачки...І ніфіга про торгівельні центри!Концепці я помінялась? :-x

що цікаво-рботу теж "повинна давати влада." А що ви вмієте робити? Чи це так, абстрактно ні про що?

Ну, в принципі, нє.Можна взяти ніж, удавку, макара і крутитися помаленьку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 Думка 17.12.2012 14:56
Цитую Ура, таваріщі:
Я так розумію - давати роботу в Черкасах в плани влади не входить. Недавно надибав публікацію від лютого 2010 року "7 кроків команди Януковича назустріч черкащанам".Там- відновлення роботи аеропорту, Фотоприладу, ЗТА, табачки...І ніфіга про торгівельні центри!Концепці я помінялась? :-x

що цікаво-рботу теж "повинна давати влада." А що ви вмієте робити? Чи це так, абстрактно ні про що?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 ТРЦ 17.12.2012 13:10
Цитую Ура, таваріщі:
Я так розумію - давати роботу в Черкасах в плани влади не входить. Недавно надибав публікацію від лютого 2010 року "7 кроків команди Януковича назустріч черкащанам".Там- відновлення роботи аеропорту, Фотоприладу, ЗТА, табачки...І ніфіга про торгівельні центри!Концепці я помінялась? :-x

Я даю роботу, приходьте. А працювати ви можете? Чи тільки зарплату отримувати? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Микола Кудрявцев 16.12.2012 22:56
Це на частині заводу "Темп", як ближче до вулиці Чехова. Звісно, центрів вже надлишок, але власникам видніше, як і коли вони будуть повертати власні вкладення. А от щодо розвитку району, то це можна лише привітати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Ура, таваріщі 16.12.2012 18:32
Я так розумію - давати роботу в Черкасах в плани влади не входить. Недавно надибав публікацію від лютого 2010 року "7 кроків команди Януковича назустріч черкащанам".Там- відновлення роботи аеропорту, Фотоприладу, ЗТА, табачки...І ніфіга про торгівельні центри!Концепці я помінялась? :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Новый гость 16.12.2012 18:13
Полный дур дом в генеральном плане развития Черкасс.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 Новый гость 16.12.2012 18:12
Лос Вегас развивается похоронив всю Экономику Черкасс?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Анатолій 16.12.2012 00:19
А де це?Чи не на місці скверу "Юність"?Бо там вже щось понаривали окопів...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Горн 15.12.2012 22:26
Ну в том же "Крещатике" сколько свободных площадей! Затраты на этот 5-ти этажный коплекс надо погашать? "Зеленую улицу" строительным компаниям чтобы без работы не сидели? Офисы, развлекательные , торговые комплексы - во чем запомниться эпоха! Класс! Еще и гордиться будут. А что нибудь интелектуальное слабо? Пусть "фокстротчики" и "караванщики" сбросятся. Или жалко собственного?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Горн 15.12.2012 22:17
Наф***а?..