реклама Делікат

реклама

На сьогодні Черкаська ТЕЦ здійснює поетапне відновлення постачання гарячої води до домівок черкащан.

436225792_949301470323467_8372350476462604089_n

Про це інформує адміністрація підприємства.

Система централізованого теплопостачання міста має велику протяжність, тому гаряча вода буде з’являтися у будинках споживачів поступово. Повністю відновити надання послуги з постачання гарячої води до будинків споживачів ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» планує до кінця дня.

Нині фахівці налагоджують роботу устаткування станції після проведеного ремонту та відновлюють температурні показники теплоносія.

Нагадуємо, що зупинка діяльності теплоелектроцентралі була зумовлена необхідністю проведення ремонтних робіт на основному виробничому обладнанні підприємства, які можливо здійснити лише за умови повного відключення енергоустаткування.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ перепрошує за вимушену перерву в наданні послуг з постачання гарячої води та закликає із розумінням поставитися до зазначеної ситуації.

Сьогодні підприємство активно готує теплове господарство до стабільної роботи в осінньо-зимовий період. Виконання запланованих ремонтних робіт дозволить забезпечити ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» надійне та безперебійне теплопостачання до наших домівок впродовж наступного опалювального періоду.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат

bigmir)net TOP 100