реклама

реклама Делікат

реклама

23 травня, в День Героїв, відбулася церемонія вручення почесних відзнак «Захисник України – Герой Черкас».

Нагороду запровадили з початку повномасштабної війни, і присвоюють загиблим військовим, які народилися, навчалися, працювали, несли службу або ж поховані в обласному центрі.

IMG_20240523_165757

До родин захисників звернувся ВО начальника головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота Віктор Явтушенко.

– Наші герої заплатили найвищу ціну: заради мирного неба, щасливого дитинства, за майбутнє. Вони до останнього мужньо билися, знищували дуже сильного, підлого ворога. На жаль, хлопців не повернути, але ми зробимо все, щоб пам'ять про їхній подвиг жила вічно.

Митрополит Черкаський і Чигиринський ПЦУ владика Іоан провів поминальний молебень.

– Сьогодні ми згадуємо небесне воїнство, в числі якого знаходяться ваші батьки, брати, сестри. Війна прийшла на нашу землю, ми не можемо відмінити це. Але потрібно знати, що, коли приходить війна, кожен з нас обирає «добро» чи «зло», «активно діяти» чи «сидіти і чекати, що з цього вийде». Герої, бачачи зло, повстали проти нього, – наголосив владика Іоан.

IMG_20240523_163718

Начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець вручив почесні державні та міські нагороди.

– Перемога України буде присвячена саме їм! Тим, хто в перші дні, тижні, місяці зупинив ворога, не дав йому пройти в глибину держави. Тим, хто до останнього стояв в строю, щоб Україна була, щоб ми стали сильнішими, щоб ми змінилися.

Відзнаки «Захисник України – Герой Черкас» вручив голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний.

– Сила нашого Черкаського краю, країни – завжди була в людях. У міцності, сміливості, мужності та незламності. Щирі співчуття сім'ям, які пережили втрату рідних, близьких.

Разом із відзнакою родини загиблих військових отримають також одноразову грошову допомогу.


Юлія Капуш

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100