реклама Делікат

Артист поділився, як допомагає рідній людині, пише tsn.ua

Український актор Тарас Цимбалюк показав, як порався на батьківському городі.

598bf2e3fba1a88df51d740be3751b8a

Так, у своєму Instagram артист поділився, що приїхав до рідного міста Корсунь-Шевченківський. Зокрема, актор допомагав батькам з городом. Тарас Цимбалюк опублікував фото, на якому показався з мамою. Артист та його рідна людина позували перед камерою з інструментами та в домашньому вбранні. Вони разом поралися на городі. Хоч він вже й посаджений і городина зійшла, але бур'ян нікуди не дівається і його треба утилізувати.

"Цінуйте кожну мить", - підписав кадр із мамою Тарас Цимбалюк та додав смайлик у вигляді червоного сердечка.

Підписники актора побажали їм успішної праці. Деякі ж пожартували, що не важливо – зірка ти чи ні, але батькам на городі потрібно допомагати.

Зірка не зірка, а трава на городі в мами сама не вирветься!

Ким би ти в житті не був, але все одно у батьків підеш на город!

Наші дорогенькі! Гарного врожаю!

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 Без пустодзвону 04.06.2024 16:31
Цитую Ольга Іванівна:
Чому не на передовій?

Головне питання, решта пусті слова.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Стабилизец 04.06.2024 14:57
Хто це ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Славнозвісний артист 04.06.2024 13:32
Не можу на передову. На передок я слабий.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Ігор 04.06.2024 08:58
А нікого не смутило, що на початку червня кукурудза на фоні в кінці городу в ріст людини і поряд картопля пожовкла з листям? Це фото не цьогорічне)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Перехожий 03.06.2024 20:31
Цитую Біографія з душком:
"В грудні 2020 році знявся у відеокліпі російського гурту Ленінград «Миг»". А коли підгоріло, відіграв в зад - "Цимбалюк пояснив, чому погодився на зйомки".
Е нє фраерок! Бережи честь змолоду, а не в бур'янах голову попілом посипай та боржопі пить починай.

У кацапів стільки грошей було,що тільки дуже ідейні українські актори тоді могли не повестися. А нині нехай вибирає картоплю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Це чудовий актор 03.06.2024 18:42
Пам'ятаю ще його в його дитинстві, коли він в ще Чорною Вороною в мультику знімався.
https://www.youtube.com/watch?v=YR-D3K3ns7s
От тепер і смивається, наівний та довєрчівий, якого пізніше вже парашний гурт так лєгко обманув! Волкі оні такіє позорниє!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Біографія з душком 03.06.2024 17:08
"В грудні 2020 році знявся у відеокліпі російського гурту Ленінград «Миг»". А коли підгоріло, відіграв в зад - "Цимбалюк пояснив, чому погодився на зйомки".
Е нє фраерок! Бережи честь змолоду, а не в бур'янах голову попілом посипай та боржопі пить починай.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 Верка Смердючка 03.06.2024 16:50
Моя мама любила карпаччо. А сьогодні любить скорость.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Ольга Іванівна 03.06.2024 16:49
Чому не на передовій?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #1 Рудий, чесний, слухняний 03.06.2024 16:36
Весь в мене! Я теж, така ж сплошна лапочка. Як тато накаже "Спочатку картоплі повибирай!", так я зразу за лопату й хватаюсь. Первим дєлом картоплі, а в ліс по гриби вже потім. Сдєлаю дело й гуляю в лісі смєлою.