У Черкасах дороги чистять – техніка та комунальники працюють, не покладаючи рук.

У цьому кореспондента порталу “Про все” намагався переконати директор департаменту житлово-комунального комплексу виконкому Черкаської міської ради Олександр Риджаніч.

- Щодня зранку ми посипаємо усі перехрестя Черкас. Особливо гаряча пора роботи на дорогах починається з 20:00 до 6:00 ранку, адже у цей час менше автомобілів на дорогах, – сказав він.

Фото з блогу: efimof.blogspot.com

Фото з блогу: efimof.blogspot.com


Вулиці Черкас від снігу та льоду, за його словами, прибирає 15-18 одиниць техніки, серед яких – три грейдери.

Прибиральники вже використали близько 900 тон соляно-піщаної суміші.

- Зараз збільшуємо кількість солі: мішаємо 40% солі до 60% піску, аби ця суміш швидше роз’їла кригу, – запевнив Риджаніч.

реклама

Коментарі  

 
+10 #9 Лёня 19.12.2012 20:33
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Лёня:
Цитую О.ЧУПРИНА:
За таку роботу в хорошій компанії б"ють морду. скажу,що вихід тут один: "Бити морди ...

У чуприни,як завжди,одні погрози.Не дай Бог свині роги! а ще хотів депутатом стати)

По іншому ви не розумієт.На вас треба німців бо діла не буде.

так чуприна і є німець,по-нашому "ТАК" і не навчився писати і говорити :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #8 О.ЧУПРИНА 19.12.2012 12:04
Цитую Лёня:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Черкащанин2 19.12.2012 11:26
Почему бы Рыджаничу не дать характеристики используемых машин. Как образец: машина такаято загружет за раз 3 тоны смеси и разбрасывает ее на площади трех кварталов..... Тогда мы хоть поймем на какую площадь дорог "использовано" смеси.И думаю сильно удивимся - где же она, почему везде лед?????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Павло 19.12.2012 08:54
"Експерименти" зі снігоочищення вулиць міста непідготовленим и співробітниками організації в якій відсутні інженерно-технічні працівники знайомі з технологіями ліквідації зимової слизькості, призвели до перетворення обласного центру на філіал льдового катка в "Екваторі". Не треба бути спеціалістом щоб побачити, шо суміш, якою посипають вулиці не містить не лише 40, а й 4-х% солі. Лід не розтає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Лёня 18.12.2012 22:35
Цитую О.ЧУПРИНА:
За таку роботу в хорошій компанії б"ють морду. скажу,що вихід тут один: "Бити морди ...

У чуприни,як завжди,одні погрози.Не дай Бог свині роги! а ще хотів депутатом стати)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Дима 18.12.2012 19:56
Чистят только у Тулуба под носом. Одарыч организовал свою фирму и перегоняет бюджетные деньги себе в карман, в фирме нету песка, транспорта и механизмов у дружбы народов посыпали сколом. На перекрестках сплошной каток, улицы нигде не чистились Гнать воров в шею и вернуть ЕЛУАШ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #3 О.ЧУПРИНА 18.12.2012 19:03
За таку роботу в хорошій компанії б"ють морду.Дорога до Києва чиста.Золотоноша та Переяслав-Хмельницький чистіші ніж Черкаси,а снігу там випало більше.В цьму році погода зробила все для того,щоб Черкаси не "загадили" свої дороги. Невеликий сніг,відсутніст ь на протязі декількох сніжних днів низької температури. Потрібно було лише вчасно посипати піщано-соляною сумішшю,а цього не зроблено.Зекономили,а в акти виконаних робіт включать і відкати принесуть.Ще раз скажу,що вихід тут один: "Бити морди винуватцям, іншого вони не розуміють".Правда один поиіркований чоловік запропонував катати винуватців по наших дорогах сидячих на поліетиленових мішках поки лід не розтоплять.Ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Андрій 18.12.2012 17:01
покищо як на мене КП справлялось з прибиранням краще ніж приватна компанія...