реклама Делікат

В.о. генерального директора ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Яненко пояснив, чим спричинені зміни в тарифній політиці в галузі електроенергетики та чого від них очікувати.

IMG_20240613_141525

Нагадаємо, з 1 червня був затверджений єдиний тариф на електроенергію для побутових споживачів у розмірі 4 гривні 32 копійки, до цього він складав 2 гривні 64 копійки. Новий тариф діятиме, прогнозовано, до 30 квітня 2025 року.

– Споживачі, звісно, відчують здорожчання. Якщо один побутовий абонент потребує, наприклад, 170 кВт/год на місяць, платіжка за електроенергію зросте на 285 гривень. На це тарифоутворення є важлива причина. Масовані обстріли з початку війни знищили більше половини наших генеруючих потужностей, – сказав Вадим Яненко.

За словами в.о. генерального директора ПАТ «Черкасиобленерго», ціль підняття тарифів: відновлення зруйнованої інфраструктури, підтримка державою вразливих споживачів.

– Підняття тарифів – це також стимулювання до економії обсягу спожитої електроенергії. Зараз вводять графіки вимкнень. Для того, щоб нам менше їх відчувати, потрібно більше економити. Ніщо так не змушує економити, як високі тарифи. Так усі будуть турбуватися про те, щоб світло не горіло, коли воно не потрібне, не працювали непотрібні прилади, – наголосив він.

Новий тариф покриває собівартість виробництва і передачу електроенергії двома найбільшими державними компаніями «Енергоатом» та «Укргідроенерго».

Юлія Капуш

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #14 Роздуми 16.06.2024 22:38
Цитую jack:
Цитую Роздуми:
Стверджуєш, що більшість належить державі, але щоби не сидить у темряві, гроші потрібно зібрати ахмету. Взагалі, це має назву - рекет.

ЧЯ кажу, що ти згоден сидіти в темряві, аби лиш в когось корова здохла. Якщо я нен хочу на ТЕБЕ задурно працювати - я рекетир?



Бажаю твоїй корові міцного здоров'я!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #13 jack 16.06.2024 12:10
Цитую Роздуми:
Стверджуєш, що більшість належить державі, але щоби не сидить у темряві, гроші потрібно зібрати ахмету. Взагалі, це має назву - рекет.

ЧЯ кажу, що ти згоден сидіти в темряві, аби лиш в когось корова здохла. Якщо я нен хочу на ТЕБЕ задурно працювати - я рекетир?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Роздуми 16.06.2024 11:25
Цитую jack:
Цитую Роздуми:
Щодо тарифоутворення - припускаю, що зараз воно утворюється з вартості ваших апетитів...
Щодо відновлення - якщо це була б державна власність, не було б питань
Щодо економії - почніть зі статей витрат тарифоутворення .
Цікаво - що за годиночки носимо, що рученькою прикрив

1. Щодо корупційної складової в тарифах - справді, треба розбиратися, ЧОМУ напередодні підвищеня тарифів всім черкащанам ..........
Що керівництво Обленерго в долі - сумнівів немає.
2. Більшість зруйнованих ТЕС - державні.
3. Держава закуповує електрику у виробників за одною й тою ж ціною, незалежно від їх форми власності.
4. Вам справді світло в хаті потрібне МЕНШЕ, ніж Ахметову гроші? Згодні посидіти в темряві, поки Ахметов на ремонт назбирає?


Стверджуєш, що більшість належить державі, але щоби не сидить у темряві, гроші потрібно зібрати ахмету. Взагалі, це має назву - рекет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 jack 14.06.2024 15:19
Цитую Роздуми:
Щодо тарифоутворення - припускаю, що зараз воно утворюється з вартості ваших апетитів...
Щодо відновлення - якщо це була б державна власність, не було б питань
Щодо економії - почніть зі статей витрат тарифоутворення .
Цікаво - що за годиночки носимо, що рученькою прикрив

1. Щодо корупційної складової в тарифах - справді, треба розбиратися, ЧОМУ напередодні підвищеня тарифів всім черкащанам вирішили поміняти лише кілька років тому встановлені лічильники, ХТО на цій афері лапи гріє, і ЯК це вплинуло на тарифи?
Що керівництво Обленерго в долі - сумнівів немає.
2. Більшість зруйнованих ТЕС - державні.
3. Держава закуповує електрику у виробників за одною й тою ж ціною, незалежно від їх форми власності.
4. Вам справді світло в хаті потрібне МЕНШЕ, ніж Ахметову гроші? Згодні посидіти в темряві, поки Ахметов на ремонт назбирає?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #10 Роздуми 14.06.2024 10:27
Щодо тарифоутворення - припускаю, що зараз воно утворюється з вартості ваших апетитів, зарплат, бонусів, домівок, ділянок, машинок, годинників, відпочинків, прикрас коханих, витрат на ескортниць та багато ще з чого.

Щодо відновлення - якщо це була б державна власність, не було б питань

Щодо економії - почніть зі статей витрат тарифоутворення .

Цікаво - що за годиночки носимо, що рученькою прикрив
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 Цікаво 14.06.2024 06:05
а його зарплата вже покривається новим тарифом?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Правда 13.06.2024 21:27
Потужна логіка в керівника.... Взагалі, з такими керівниками далеко не заїждеш
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #7 Зінченко 13.06.2024 19:55
Найголовніше те, що коли прийде пора інфляцію рахувати, щоб індексувати пенсії і інші соціальні виплати, то інфляція на всього кілька процентів виросла... так було у цьому році і так буде і надалі
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #6 1 13.06.2024 19:44
І таких керівників-///////////// повно по країні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 иван 13.06.2024 19:12
Директор то рад больше всех теперь зарплату в дтеке поднимут минимум вдвое.//////////////