реклама

реклама Делікат

реклама

На переважній більшості внутрішніх водойм України, у тому числі і на водосховищах р. Дніпро (Київському, Канівському, Кременчуцькому, Кам'янському, Дніпровському) закінчилася весняно-літня нерестова заборона на лов риби.

448488412_790662269855118_8928366857749680663_n

Відтепер рибалки, які полюбляють посидіти з вудкою біля прохолодних водойм, мають можливість насолодитися своїм улюбленим хобі, повідомляє Державне агентство України з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм.

Втім, щоб отримати задоволення від перебування на риболовлі та мимоволі не стати браконьєром, важливо пам'ятати про дотримання Правил любительського рибальства:

  • спосіб лову: дозволено ловити вудками та спінінгами з використанням штучної або природної принади, але не більше 7 гачків на особу;
  • вимірювальні інструменти: рибалки повинні мати при собі засоби для вимірювання довжини та маси виловленої риби для самоконтролю;
  • добова норма вилову: 3 кг риби + 1 особина, розмір якої перевищує мінімально дозволений для вилову, зокрема для внутрішніх водойм:

- Сом – 80 см

- Щука – 50 см

- Судак – 42 см

- Білизна – 30 см

- Головень, чехоня – 24 см

- Синець – 22 см

- Лин, рибець – 20 см тощо.

Детальний перелік мінімальних розмірів водних біоресурсів можна знайти у розробленому Держрибагентством Гіді рибалки-любителя. У ньому відображено також норми вилову водних біоресурсів, наведено перелік заборонених знарядь лову, посилання на телефонні «гарячі лінії» Держрибагентства, на які можна звертатися при виявленні порушень як на водоймах, так і на ринках відповідної області тощо.

Завантажити ГІД рибалки-любителя можна за посиланням https://t.me/dargme/2787 .

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100