реклама

реклама Делікат

реклама

Парафія на честь Володимирської ікони Божої Матері села Тіньки на Чигиринщині прийняла рішення про вихід зі складу московського патріархату та приєдналася до Православної Церкви України.

Фото: Черкаська єпархія ПЦУ


Про це повідомляє Черкаська єпархія ПЦУ.

Відтепер православна громада села Тіньки звільнена від окупації московською церквою. Перед храмом, у якому тепер буде звершуватися молитва рідною українською мовою за Україну, за українське військо та народ і за перемогу над ворогами, замайорів прапор України.

"16 червня 2024 року в селі Тіньки Чигиринської ТГ нарешті відбулося перше Богослужіння в нашому храмі українською мовою, яке звершив настоятель парафії протоієрей Василь Циріль ПЦУ.

17 березня 2024 року наша громада прийняла рішення про перехід в Православну Церкву України, і ці 3 місяці відбувалася робота з документами. Всі дозволи були отримані, всі документи були оформлені, будівля храму належить релігійній громаді Свято-Володимирської ікони Божої Матері ПЦУ с. Тіньки.

На жаль, деякі люди, які раніше відвідували храм в лавах церкви московського патріархату, всіляко перешкоджали проведенню в ньому богослужінь, не віддаючи ключі. Тому віряни були вимушені заходити в храм через знімання дверей. Це проходило цілком офіційно в присутності представників влади - Чигиринської міської ради, Нацполіції і СБУ, які не зафіксували жодних порушень з боку вірян ПЦУ", – розповідає заступниця голови парафіяльної ради Юлії Хижняк.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100