За неймовірної спеки, але із чудовим настроєм продовжують свій змагальний сезон спортсмени та тренери відділення спортивного орієнтування КДЮСШ ЧМР.

З 9 до 14 липня в м. Світловодськ відбувся командний Чемпіонат України (юнаки) зі спортивного орієнтування.

Учні КДЮСШ ЧМР вкотре підтвердили свій високий рівень підготовки.

Так, Зозуля Єгор став дворазовим чемпіоном України на середній та короткій дистанції по групі Ч-14.

Шаповал Влада виборола третє місце на короткій дистанції (група Ж-12).

Також на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування (бігом), що проходили паралельно з чемпіонатом України, по групі Ч-10 Щербина Владислав посів друге місце.

Різник Тимофій став переможцем цих змагань по групі Ч-20.

А збірна команда Черкаської області, сформована із вихованців КДЮСШ, посіла п’яте місце.

Вітаємо переможців, призерів і провідних тренерів відділення спортивного орієнтування Чорного Євгена, Уфімцеву Тетяну, Чорну Юлію, зазначають у департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР.