реклама Делікат

На суді чоловік провину визнав та розкаявся, пише tsn.ua

Фото: Генштаб

Фото: Генштаб


У Черкаській області до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який отримав повістку, проте написав заяву про відмову від мобілізації.

Про це йдеться у вироку Лисянського районного суду Черкаської області.

За даними суду, чоловіка визнали придатним до мобілізації. У березні 2024 року чоловік отримав повістку, проте написав заяву про відмову від мобілізації.

3e750e4bce94b1381b8d2a1e67c6da62

На суді чоловік провину визнав. Він заявив, що "боїться за своє життя та здоров`я, а тому воювати не бажає. Був залучений підрядною організацією для влаштування захисних укріплень на лінії фронту у Донецькій області, за що отримував заробітну плату, то на таку роботу згідний".

Суд проаналізував матеріали справи та визнав чоловіка винним за статтею 336 ККУ і засудив до 3 років позбавлення волі.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+8 #12 Бегемот 27.07.2024 14:20
Цитую Молодий хлопчина:
Цікаво, а які можуть бути стимули воювати, коли влада робить ремонти бруківки по тендерам, які дорожчі, ніж у інших. Влада, яка продавала військовим яйця по 20 грн за штуку, влада, яка насильно мобілізує (бусифікує) своїх громадян і використовує їх як пушечне м'ясо на фронті, а не заохочує до навчання грошовими винагородами з гарантіями посмертного фінансування або лікування у разі 300-сті. То який стимул? Легше відсидіти 3 роки, а не вмирати, як собака не зрозуміло за що... ;-)

Не владу треба захищати, а країну. Російська пропаганда перетворила тебе у г...вно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Молодий хлопчина 26.07.2024 10:54
Цікаво, а які можуть бути стимули воювати, коли влада робить ремонти бруківки по тендерам, які дорожчі, ніж у інших. Влада, яка продавала військовим яйця по 20 грн за штуку, влада, яка насильно мобілізує (бусифікує) своїх громадян і використовує їх як пушечне м'ясо на фронті, а не заохочує до навчання грошовими винагородами з гарантіями посмертного фінансування або лікування у разі 300-сті. То який стимул? Легше відсидіти 3 роки, а не вмирати, як собака не зрозуміло за що... ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 СОЛДАТ 25.07.2024 12:30
Цитую Львів:
Ніхто не хоче вмирати
Та служити в армії при жи///ській владі ....

Як виявилось-влада дійсно ж.....ка.Але служити в армії треба, і воювати треба, і від смерті на війні ніхто не застрахований.Якщо цього не робити то ця "влада" залишиться назавжди.Але вже під "патронатом" кацапів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 СОЛДАТ 25.07.2024 10:53
Цитую jack:
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="jack"]
Свобода — здатність людини чинити відповідно до своїх бажань, інтересів і цілей на основі знання об'єктивної дійсності.
Те що ти,розумнику, написав називається "свавілля".

Свавілля - це те, що ти написав:..

То не я написав, то написано в "Вікіпедії".Можеш далі сперечатися з нею.Посилання тут:
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D0%B4%D0%B0_(%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 jack 25.07.2024 09:38
Цитую СОЛДАТ:
[quote name="jack"]
Свобода — здатність людини чинити відповідно до своїх бажань, інтересів і цілей на основі знання об'єктивної дійсності.
Те що ти,розумнику, написав називається "свавілля".

Свавілля - це те, що ти написав: коли ти керуєшся лише власними бажаннями, інтересами та обставинами і не думаєш про відповідальніст ь за свої вчинки та їх наслідки для оточуючих - це не свобода,а саме свавілля.
Я ж кажу про те, що свободу особи обмежують закони , правила та норми, прийняті в суцспільстві. Вони не можуть тебе зупинити, якщо ти захочеш їх порушити - але за порушення доведеться платити ціну, визначену суспільством..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Львів 24.07.2024 22:49
Ніхто не хоче вмирати
Та служити в армії при жи///ській владі ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 СОЛДАТ 24.07.2024 21:10
[quote name="jack"]Свобода - це право людини чинити , що вона забажає.
Поняття "свобода" трактується так:
Свобода — здатність людини чинити відповідно до своїх бажань, інтересів і цілей на основі знання об'єктивної дійсності.
Те що ти,розумнику, написав називається "свавілля".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Ухилянт, син генерала 24.07.2024 18:40
Щоб такі маляви писати треба щоб татко був бравим генералом і крав день і ніч, не покладаючи рук.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Детектор 24.07.2024 18:13
Цитую Лисянка:
То не той, часом, чоловік, що колись обласною "Батьківщиною" рулив, а зараз у бєніне "За майбах" перебіг? Лисянські, вони такі....

Саме він! Свого часу хизувався яким він став "Рембо" після срочки, але з початком війни якось різко втратив навички, а головне -гідність і повагу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Дімон, неоповіщений. 24.07.2024 13:09
Ухилянт чортів. І водяться з такі ще на землі черкаській!