реклама

реклама

Після Нового року в рамках фракції «Батьківщина» буде проводитись серйозний розбір польотів щодо виборчої компанії, зокрема і ситуації щодо діяльності голови Черкаського обласного штабу Об’єднаної опозиції Анатолія Бондаренка.


«Все, що відбувалося на виборах, чекає свого розслідування… Після Нового року в рамках фракції чекаю дуже серйозний розбір польотів по виборах, тому що є дуже багато речей, які потрібно з’ясувати», – зазначила народний депутат від «Батьківщини» Леся Оробець в ефірі «5 каналу», пише zaxid.net.

«Я обіцяла розслідувати все те, що відбулося в мене на 194-му окрузі, яким я безпосередньо займалась. Мова йде і про Черкаси і Черкаську область, там було багато питань і щодо діяльності своїх, я не буду говорити про це публічно. Але погодьтеся, політична сила, яка претендує на майбутнє, мусить навчитись чиститись зсередини», – зауважила політик.

реклама

Коментарі  

 
+2 #17 XL 25.12.2012 21:58
............ наглая и пуповатая.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 XL 25.12.2012 21:57
Цитую Василь:
Цитую О.ЧУПРИНА:


ПРавильно е-мейл виглядав би так: tushku_v_radu@m ail.ru. Домен ПРомосковський, що КаГБе натякає... :P



а Г-мейл проякий мейл?

ps

а тушки в Раду давала и сейчас даёт "объедиённая оппозиция"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #15 Василь 25.12.2012 11:30
Цитую О.ЧУПРИНА:


ПРавильно е-мейл виглядав би так: tushku_v_radu@m ail.ru. Домен ПРомосковський, що КаГБе натякає... :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #14 Лариса 25.12.2012 00:26
Якщо Бондаренка попруть з опозиції -він автоматично перестає бути цікавий регіоналам, що ж Толян, прийдеться віддать вкрадене бабло,бо буде тобі торба. Хочу віддати належне ти й так умудрився доволі довго петляти, а це втратив обачливість чи просто безнаказаність, чи може безвихідь? Одним словом не хотіла б я бути на твоєму місті "видатний ти наш стукач" ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 О.ЧУПРИНА 24.12.2012 21:32
Цитую 245:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Анатолій Бондаренко є лише виконавцем проектів "ТРІЙКИ", яку очолює Куратор. Дійсно питання є по всій області.Окрема тема це сепаратні переговори з провладним кандидатом по 195-му округу.
ЯК З ВАМИ ЗВ"ЯЗАТИСЬ?

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Штекер 24.12.2012 19:01
Цитую 100 %:
Бондаренко - абсолютна людина Юлі. і діє 100% за її вказівками...

Угу-угу! І щоденно приїздить до неї в колонію отримувати інструкціїї..... :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 Точка зору 24.12.2012 18:44
Анатолій Бондаренко сам себе продав Ничипору. Ні одного позову до суду, все тихо - тихо.Це -людина Юлії: 1) округ №200= 80 тис.$ за підтримку ВО "Батьківщина" Павла Костенка - "самовисуванця", 2) 100 тис $ = щоб Антон Яценко пройшов, а не Поляков
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #10 100 % 24.12.2012 18:10
Бондаренко - абсолютна людина Юлі. і діє 100% за її вказівками...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Штекер 24.12.2012 17:41
Цитую Комутатор:
Цитую 245:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Анатолій Бондаренко є лише виконавцем проектів "ТРІЙКИ", яку очолює Куратор. Дійсно питання є по всій області.Окрема тема це сепаратні переговори з провладним кандидатом по 195-му округу.
ЯК З ВАМИ ЗВ"ЯЗАТИСЬ?

Через Льошенка.

А з Льошенком через кого? Через Чуприну? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Комутатор 24.12.2012 17:11
Цитую 245:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Анатолій Бондаренко є лише виконавцем проектів "ТРІЙКИ", яку очолює Куратор. Дійсно питання є по всій області.Окрема тема це сепаратні переговори з провладним кандидатом по 195-му округу.
ЯК З ВАМИ ЗВ"ЯЗАТИСЬ?

Через Льошенка.