Сьогодні на сесії Черкаської міської ради депутат Олександр Радуцький виступив із двома пропозиціями, утім жодну його колеги не підтримали.

Спершу він попросив слова на початку сесії, хоч і сказав, що чує нарікання з приводу своїх різких висловлювань в бік діючої влади.

– Я не маю іншого виходу, оскільки вважаю, що не можна не говорити про ті факти, які просто розривають мозок. Сергію Олеговичу, згадайте 2006 рік, коли ми розпочинали нашу кампанію щодо проведення прозорої господарської діяльності комунальних підприємств. Невже такий процес відбувався заради приходу до влади? – звернувся до мера Черкас Радуцький.

Він сказав, що відповідно до ревізій на Придніпровській СУБ, виявлено факти завищення вартості виконаних підрядниками робіт, що завдало збитків у загальному на суму 312 тис. грн. У справі фігурує ТОВ «Спецдревцентр».

– Усі прекрасно знають, хто співвласник ТОВ «Спецдревцентр», – зазначив Радуцький, запропонувавши депутатам дати доручення СУБам розірвати договори з приватними структурами «Спецдревцентр» та «Промелектробуд 2000».

Читайте також: Радуцький розходився не на жарт: каже, що підприємство, яке кришує один з депутатів, загрожує людям

– У 2010 році вони уклали договори на 5 років без проведення конкурсів, – прокоментував він. – Пропоную також протягом 3 місяців провести прозорі конкурси щодо утримання житлових будинків, які знаходяться на балансі СУБів.

Утім, депутати не підтримали Радуцького. Також більшість не проголосувала за ще одну його пропозицію – збільшити фінансування на КП «Дирекція парків». Олександр Радуцький зауважив, що фінансування не змінюється вже кілька років поспіль, а от земель, які обслуговує це підприємство, стає більше.

– Зараз на балансі 93 гектари, додається ще 35 гектарів земель парку біля обласної лікарні та міських пляжів. Це  збільшення на третину, – сказав керівник «Дирекції парків». Він запропонував зменшити на 714 тис. грн. видатки, передбаченні на житлово-комунальне господарство в частині благоустрою та віддати ці гроші на парки.

Більшість депутатів утрималась від рішення.

реклама

Коментарі  

 
-1 #12 Працівник 28.12.2012 13:46
Принципиально неад**ватный Федор, или сховайся и молчи, или выдай "шав*к" с фамилиями- и со своей тоже. а пон**с убери.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Николай 28.12.2012 13:40
Цитую федор принципиальный:
валя а ты не читай федора и монитор не надо будет от слюны чистить

Монітор чистити потрібно тобі, ФЄдя, бо вже навіть дуже смердить від банального хамства. А це тобі на допомогу http://www.yaplakal.com/fun/clear_monitor.htm
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 федор принципиальный 28.12.2012 13:07
валя а ты не читай федора и монитор не надо будет от слюны чистить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Валя 28.12.2012 11:40
Цитую федор принципиальный:
прошлая каденция депутатов отправляла од...ича дважды в отставку за его некомпетентност ь в вопросах местногои самоуправления упрвлять городом оказалось не под силу человеку без опыта и знаний спасла его крыша киевская и трусость местных депутатов купленных за должности икресла в мэрии сейчас од...ич окружил себя бесхребетными шавками готовыми мать родную продать не говоря о черкащанах радуцкий был винтиком этой прогнившей схемы за время работы наконец понял что птица одурич но если радуцкого не поддержат депутаты и горожане саше сплетут лапти таков финал человека который пытается донести правду до избирателей

Оце "воїн" принципіальний! Слюною вже весь монітор заплював? Ну хочеться нахамити - піди до тих "ша*ок" і хоч одному це у вічі скажи. Цікаво буде подивитися на твій "принципіальний" фейс. Для чого тут своє г.....о розвозити, яке крім тебе нікому не цікаве.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 кван 28.12.2012 09:19
Завышение стоимости работ = уголовное дело о растрате. Будем посмотреть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 федор принципиальный 27.12.2012 22:19
прошлая каденция депутатов отправляла од...ича дважды в отставку за его некомпетентност ь в вопросах местногои самоуправления упрвлять городом оказалось не под силу человеку без опыта и знаний спасла его крыша киевская и трусость местных депутатов купленных за должности икресла в мэрии сейчас од...ич окружил себя бесхребетными шавками готовыми мать родную продать не говоря о черкащанах радуцкий был винтиком этой прогнившей схемы за время работы наконец понял что птица одурич но если радуцкого не поддержат депутаты и горожане саше сплетут лапти таков финал человека который пытается донести правду до избирателей
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Kaput 27.12.2012 17:51
Романович,злива й воду! Удавка накинута і з тебе не злізуть.
Практика вивірена роками діє безвідмовно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Коля 27.12.2012 17:10
Радуцкому респект и уважуха! .......... спасай Черкассы !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #4 Цитрамончик 27.12.2012 16:28
Романыч, вы, конечно, извините, но вы спешите.............................. А поухаживать, как Олегович, за депутатами годика два-три, а прикормить их, чтоб взаимность была? А то налетели со своими ................ пропозициями и ждете............................:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Крук 27.12.2012 16:05
В бюджеті, де галузі освіти та медицини в тотальному дефіциті збільшувати фінансування паркових територій видається якось не доречним.