Із сімома медалями повернулися черкаські хортингісти з Кубку України, який проходив у Дніпродзержинську. Семеро наших бійців здобули три золоті медалі, 2 срібні та 2 бронзові, інформує «Черкаський спорт».

Загалом у змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів із 19 областей України. За підсумками кубкових поєдинків, черкаські бійці посіли друге загальнокомандне місце, тріумфували на цих змаганнях хортингісти з Кіровограду, а третіми були дніпропетровці.

Черкасець Ярослав Галькавий став кращим серед кадетів, а Володимир Гурковський - серед спортсменів у категорії до 65 кілограмів. Пощастило й Владиславу Козову, він виявися найсильнішим серед хортингістів до 82-х кілограмів. Срібло змагань здобули черкасці Дмитро Пирогов та Станіслав Петров. Медалі за третє місце вибороли Роман Ворона та Вадим Антанян.