20 листопада з ініціативи комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників міста Черкаси» у Черкаській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №20 відбувся міський семінар для заступників директорів із навчально-виховної роботи.
Темою заходу був «Діяльнісний підхід: що це і чому він важливий у сучасній початковій школі», повідомляє департамент освіти та гуманітарної політики ЧМР.
Учасників семінару знайомили із впровадженням методик діяльнісного підходу у викладанні навчальних предметів та інтегрованих курсів у початкових класах.
Практичним досвідом поділилися вчителі початкових класів Валентина Кисіль, Тетяна Непритворна, Ольга Придаток, Людмила Шкребтієнко, викладачі англійської мови Тетяна Ляховецька та Ірина Харченко, а також учителі музичного й образотворчого мистецтва Лариса Андрущенко та Ігор Субота. Вони провели фрагменти презентаційних уроків, демонструючи партнерську роль педагога-дизайнера освітнього процесу, який будує взаємодію з учнями на основі їхніх інтересів, потреб і сучасного освітнього контексту.
Заступники директорів не лише спостерігали за навчальними процесами, а й активно брали участь у мінітренінгах. Вони генерували креативні ідеї, шукали нестандартні рішення, фантазували й творчо підходили до виконання поставлених завдань, демонструючи власний педагогічний потенціал.
Семінар також мав культурно-мистецьке наповнення: учасники насолодилися виступами Зразкового оркестру народних інструментів (керівник Андрій Ганжа), ансамблю гітаристів (керівник Юрій Білан) та юних вокалістів Народної студії «Беліссімо» під керівництвом Наталі Висоцької, які виконали популярну композицію «Стефанія».
Ця зустріч стала джерелом нових ідей для впровадження діяльнісного підходу в освітній процес і сприяла подальшій реалізації реформи НУШ у початкових школах.
реклама
Коментарі
Стрічка RSS коментарів цього запису