Відбулося 21 січня засідання виконавчого комітету, на якому розглянули низку питань, пов’язаних із життєдіяльністю міста.
Як інформують у Черкаській міськраді, було ухвалено такі рішення:
- Погодили встановлення елементу благоустрою – дитячого майданчика по вул. Володимира Великого, біля будівлі № 128 у місті Черкаси.
- Проголосували за початок регуляторної процедури «Про встановлення тарифу на проїзд в тролейбусах КП «Черкасиелектротранс» у розмірі 13 гривень та регуляторної процедури «Про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті м. Черкаси» у розмірі 16 гривень. У порівнянні з іншими містами, у Черкасах залишається один з найнижчих тарифів в Україні. Після виконання необхідних заходів, виконавчий комітет розгляне питання про встановлення тарифу на проїзд.
- Ухвалили рішення про встановлення дорожніх знаків 3.2 «Рух механічних транспортних засобів заборонено» перед заїздом на прибудинкову територію між будинками № 142 по вулиці В. Чорновола та № 50 по вулиці І. Мазепи; 3.34 «Зупинку заборонено» з табличками 7.2.2. «Зона дії» (125м.) по непарній стороні вулиці Гоголя на ділянці між вулицями О. Дашковича та Б. Вишневецького у м. Черкаси.
- Внесли зміни до складу топонімічної комісії. Деякі члени вибули з різних причин, натомість замість них до складу комісії увійшли інші. Це головний архітектор міста, представники громадських організацій та творчих спілок.
- Ухвалили низку питань соціальної сфери.
- Внесли зміни до Програми соціальної підтримки сімей м. Черкаси на 2021-2025 роки. Пропонується у поточному році надавати одноразову грошову допомогу при народженні дитини виключно сім’ям, діти у яких народилися з 01.01.2023 до 31.12.2024. Минулоріч одноразову грошову допомогу отримали батьки 969 новонароджених дітей на суму 24 225 000,00 грн.
- Затвердили порядок надання щомісячної стипендії членам сімей захисників державного суверенітету та незалежності України, які загинули (померли), зникли безвісти чи потрапили в полон – жителям м. Черкаси» у розмірі 6 тис. грн. Виплату стипендії будуть здійснювати:
- дітям – до досягнення ними 18-річного віку;
- членам сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС – протягом терміну дії Програми;
- іншим категоріям отримувачів – протягом 6 місяців з місяця звернення з урахуванням раніше виплаченої суми.
- Затвердили порядок надання грошової допомоги для оздоровлення поранених захисників. Її надаватимуть у розмірі 30 тис. грн для оздоровлення поранених захисників державного суверенітету та незалежності України у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України у разі стаціонарного лікування більше 30 календарних днів внаслідок поранення.
Також виконавчий комітет розглянув питання Служби у справах дітей, військового обліку, про нагородження та ін.
реклама