За перший квартал 2025 року платники Черкаської області отримали бюджетне відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) грошовими коштами на суму 295,6 млн грн.

Платникам

Про це зазначає в.о. начальника ГУ ДПС у Черкаській області Тетяна Харьковська.

За її словами, упродовж січня-березня цього року платники Черкащини заявили до відшкодування ПДВ на розрахункові рахунки 345,9 млн грн. Наразі по залишку невідшкодованих сум відбуваються контрольно-перевірочні заходи у межах чинного законодавства. При цьому відшкодування здійснюється вчасно та в повному обсязі згідно із законодавчими нормами.

У ГУ ДПС Черкащини нагадують: право на бюджетне відшкодування мають усі платники податку на додану вартість незалежно від терміну реєстрації, у яких є в наявності правомірне сформоване від’ємне значення між сумою податкового зобов’язання та сумою податкового кредиту з урахуванням норм пункту 200.4 статті 200 Податкового кодексу України (зі змінами та доповненнями) від 02.12.2010 №2755-VІ.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100