На Черкащині працюють над створенням безбар’єрних просторів. Особливо в медичній інфраструктурі.
На цьому наголосив начальник ОВА Ігор Табурець під час відвідування реабілітаційного відділення одного з медичних закладів області. У питанні безбар’єрності в області консультуються із представницею Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю в ОВА Наталією Капустян. Враховують зауваження та побажання.
— Стандарти, архітектурні рішення, які дозволяють робити простір орієнтованим на людину, є, — зауважив Ігор Табурець. — Враховуючи різні потреби та можливості, безбар’єрність — це завдання кожного закладу, його менеджменту. Надто того, де є реабілітаційні відділення — мережу ми теж розбудовуємо зараз.
До таких закладів вимоги більш ретельні. Адже йдеться про цілісну систему, що враховує зручність і комфорт для пацієнтів.
— Тут ми акцентуємось не лише на фізичній доступності, а й на необхідному сервісі, що починається з коректного спілкування та турботи, — наголосив очільник області.
Він зауважив, що попереду ще багато роботи, щоб досягти належного рівня інклюзивності об’єктів соціальної сфери та громадського користування.
— Ми на Черкащині об’єднуємо зусилля фахівців різних галузей, щоб робити область справді безбар’єрною, — додав Ігор Табурець.
Пресслужба Черкаської ОВА
реклама