Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно уродженця Чернігова за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України). 

520470528_1175069467980681_8226873399135551319_n
Йдеться про чоловіка, який, залишивши Україну ще у 2009 році, після початку повномасштабного вторгнення рф став учасником військової машини агресора, повідомляють у Черкаській обласній прокуратурі.

За даними слідства, раніше він працював на одному з оборонних заводів Черкащини, а після звільнення переїхав до москви. З 2022 року обвинувачений не лише залишився на високій посаді в одному з російських оборонних підприємств, а й активно долучився до виконання завдань, що безпосередньо підтримують збройну агресію рф проти України.

Зокрема, під його керівництвом на підприємстві налагоджено розробку, виробництво та модернізацію навігаційних блоків GPS/GLONASS «СН-99». Ці пристрої — ключовий елемент у системах наведення керованих ракет та реактивних снарядів російського виробництва, які щодня вражають українські міста, критичну інфраструктуру та цивільне населення.

У період з 2022 по 2025 рік під керівництвом обвинуваченого було виготовлено близько 3200 одиниць навігаційної техніки, яка стала суттєвим внеском у зміцнення російського воєнного потенціалу.

Таким чином, громадянин України свідомо зрадив Батьківщину: замість захищати свою державу, він сприяє вбивчій роботі армії ворога.

Досудове розслідування у режимі in absentia здійснювали співробітники УСБУ в Черкаській області під процесуальним керівництвом обласної прокуратури.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 111 КК України передбачає покарання у вигляді 15 років позбавлення волі або довічного ув’язнення з конфіскацією майна.

Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою, доки її вину не буде доведено в суді та підтверджено обвинувальним вироком.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100