Поки школярі перебувають на канікулах, у місті активно готуються до старту 2025/2026 навчального року.
З 4 серпня комісія, створена при департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, розпочала перевірку закладів дошкільної освіти.
До складу комісії увійшли: голова комісії – заступниця директора департаменту - начальниця управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики Надія Євчак, фахівці департаменту освіти, представники групи централізованого господарського обслуговування ДОГП, Черкаського районного ГУ ДСНС України у Черкаській області, Черкаського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області, сектору ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Черкаській області та міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.
Основну увагу комісія приділила перевірці стану укриттів, електрогосподарства, пожежної безпеки, дотримання санітарного законодавства, а також організації навчання та проведення інструктажів для працівників.
Усе це спрямовано на забезпечення безпеки, комфорту та належних умов для виховання і роботи.
12 серпня завершився огляд дошкільних навчальних закладів. Далі комісія продовжить роботу у школах, щоб до 1 вересня всі заклади загальної середньої освіти Черкас були готові прийняти учнів, зазначають у департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР.
реклама