2 вересня поблизу села Піщане зіткнулися два легкові автомобілі.
Попередньо, водій автомобіля «Ford Fiesta» виїхала на зустрічну смугу руху та скоїла зіткнення з «ВАЗ-2110», повідомляє пресслужба поліції Черкаської області.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 3 людей загинули на місці: 28-річна кермувальниця Ford, 56-річний водій ВАЗ та його 65-річна пасажирка. Ще одна особа в авто Ford — малолітня дитина зазнала травм і, наразі, госпіталізована до медичного закладу.
Слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління за фактом ДТП внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 3 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть кількох осіб) Кримінального кодексу України.
Нині поліцейські проводять необхідні слідчі дії для встановлення усіх обставин дорожньо-транспортної пригоди.
реклама