У Багачевому на Черкащині хочуть у 2026 році підвищити тариф на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення та бюджетних установ.

Фото тематичне
Про це повідомляють «Вісті Черкащини».
Так, зокрема, згідно з проектом, який розглядатиметься на виконкомі 9 грудня, багачівцям планують запропонувати сплачувати:
– за водопостачання: 69 грн, 20 коп. за метр кубічний з урахуванням ПДВ;
– за водовідведення: 60 грн 56 коп. за метр кубічний з урахуванням ПДВ.
Разом тариф становитиме 129, 76 грн за кубічний метр з урахуванням ПДВ.
Нагадаємо, в січні 2025 року виконком Багачевської міської ради погодив тариф для населення 111,62 грн за куб, з яких споживач мав сплачувати 92,35 грн, а сума 19,27 грн мала відшкодовуватись «Водоканалу» з бюджету громади.
Для порівняння у Калинополі недавно виконком погодив такі тарифи:
– з централізованого водопостачання в розмірі 87,32 грн за 1 куб. м з ПДВ (залишили без змін);
– з централізованого водовідведення в розмірі 37,00 грн за 1 куб. м з ПДВ (цей тариф з 2023 по 2025 рік становив 32,00 грн з ПДВ, відсоток зросту 15,6%).
Разом – 124, 32 грн за кубічний метр з урахуванням ПДВ.
Звісно, обговорюючи підвищення тарифів на базові потреби, громадяни висловлюють невдоволення, особливо, враховуючи те, що вода з кранів тече не найкращої якості, та й доводиться часто потерпати від поривів застарілих труб тощо.
реклама