За зверненням зоозахисниці поліція Сміли провела перевірку: опитала свідків, працівників притулку для тварин, громадян та встановила власників приміщення, які надали додаткову інформацію.

594963996_1324503749720910_2340578047771911415_n

За результатами перевірки та встановленими обставинами відкрито кримінальне провадження, повідомляє ГУ НП Черкащини.

Під час розгляду первинних матеріалів з’ясувалося, що конфлікт виник між однією з волонтерок та її колишнім чоловіком. За попередніми даними, чоловік намагається домогтися звільнення колишньої дружини з притулку для тварин. Він незаконно проник в орендоване зоозахисницею приміщення, яке перебуває у комунальній власності.

На основі зібраних матеріалів дізнавачі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 162 Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

реклама

Коментарі  

 
0 #1 Перехожий 07.12.2025 10:14
Проникнення було під покровом ночі, таємно, зі зламом і застосуванням сили, чи як?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100