До Хорватії Ковтун з тренеркою переїхали з початку повномасштабного російського вторгнення в Україну.

Срібний призер Олімпійських ігор-2024 Ілля Ковтун відповів, що думає про критику з боку українського суспільства через його рішення відмовитися від виступів за збірну України та змінити громадянство. На це питання він відповів в інтерв'ю Net.hr, пише УНІАН

016b1fee85f46e93ce7ea09cd3c79613

З літа цього року 22-річний уродженець Черкас почав представляти Хорватію. В цю країну він переїхав після початку повномасштабного вторгнення Росії. Ковтун зазначив, що з нетерпінням чекає свого дебюту під прапором цієї країни.

Спортсмен заявив, що приймає різну реакцію українців на його вчинок.

"Реакція на мій переїзд з України була різною: була трохи нормальною, була трохи негативною. Це все зрозуміло, враховуючи ситуацію в моїй країні. Я це приймаю, для мене все нормально. Ми хотіли залишитися нормальними людьми – і ми ними залишилися", - заявив гімнаст.

Ковтун поділився, що його чудово прийняли в Осієку, де він наразі живе. Також він додав, що продовжить співпрацю зі своєю тренеркою Іриною Горбачовою.

"Мені було легше вивчити мову, тому що я молодший, тренеру тут було трохи складніше, але все добре. Як і раніше, ми тепер працюємо разом і плануємо наше спортивне життя разом, тож я можу сказати, що все чудово. Я дуже радий, тому що мене дуже добре прийняли, починаючи із залу і закінчуючи людьми в місті", - сказав він в інтерв'ю.

реклама

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100